PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99390}

To właśnie miłość

Love Actually
7,6 263 548
ocen
7,6 10 1 263548
7,3 36
ocen krytyków
To właśnie miłość
powrót do forum filmu To właśnie miłość

Omijać

ocenił(a) film na 1

Omijać tą pozycję z daleka. Płytka komedia romantyczna. Nie znalazłem tu żadnego pozytywnego aspektu. Gdyby nie nabijanie się z tego filmu z moją dziewczyną to bym do końca nie wytrzymał.

ocenił(a) film na 10
Norbixon_

każdy ma inny gusty filmowy

ocenił(a) film na 10
Norbixon_

Hmmmm...no tak gusta nie podlegają dyskusji , jak mawiają mędrcy, ale.......
Twoja opinia jest dość agresywna, więc muszę się jej przeciwstawić, ponieważ przez Ciebie może Ktoś nie obejrzeć tego fantastycznego filmu.
Moim zdaniem, oprócz wzruszających historii opowiedzianych w tym filmie, jest jakaś magiczna atmosfera. Coś nie uchwytnego co poprawia mi humor, jak przyjaciel który w kiepskim okresie pociesza, że jakoś to będzie. Nie wiem, może trzeba mieć trochę lat za sobą, albo trzeba być kobietą , żeby to dotarło do człowieka.
A może to chodzi o rękę reżysera. Obejrzałam drugi film tego twórcy, "To właśnie czas" przetłumaczyli chyba na "Czas na miłość" i to samo..... znowu jakaś taka magiczna atmosfera, łzy przez śmiech- śmiech przez łzy.

ocenił(a) film na 4
Norbixon_

Przykro mi to stwiedzic, ale masz racje. Zgadzam sie z Twoja opinia w stu procentach, jak dla mnie to byl to zmarnowany czas. Film dosc plytki, bez zadnego przeslania, ot, komedyjka romantyczna dla malo wymagajacych. Jak dla mnie kompletnie niesmieszna, absurdalna, schematyczna. Szanuje opinie osob, ktorym sie podobala. Do mnie niestety nie przemawia

Norbixon_

Gdybym oglądał film np. Ona (2013) z dziewczyną to niestety odbiór tego filmu byłby dużo gorszy.
Jeszcze nie oglądałem "To właśnie miłość",
ale możliwe że ten film nie dostałby 1 gdybyś obejrzał go sam w skupieniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones