PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99390}

To właśnie miłość

Love Actually
7,6 263 548
ocen
7,6 10 1 263548
7,3 36
ocen krytyków
To właśnie miłość
powrót do forum filmu To właśnie miłość

naciagane 5

ocenił(a) film na 5

opera maslana z amerykanskim zakonczeniem. Bajeczka dla cioc i pann, ktore nie wyrosly z baki o kopciuszku.

ocenił(a) film na 7
seynate

Zapomniałeś napisać, że to twoje ułomne zdanie. To, że tobie nie wychodzi z miłością w życiu nie znaczy, że inni też przechodzą taki ubogi okres romantyzmu.

ocenił(a) film na 5
RAC_79

hahah... co za przenikliwosc Pan(i) psychoanalityk, doprawdy...

ocenił(a) film na 7
seynate

Nie, po prostu nabijam się z takich ludzi jak ty :)

ocenił(a) film na 5
RAC_79

A ja z takich jak ty, wiec jestesmy kwita :D

seynate

Rzecz gustu, ale trudno się nie zgodzić z pierwszym zdaniem.
zytając opinie nastawiłam się na arcydzieło. Rozczarowałam się. 6/10

ocenił(a) film na 5
seynate

ja tak samo.
da się obejrzeć,ale to wszystko jest tak naciągane i cukierkowo słodziutkie,że aż miejscami człowiek przysłowiowo "rzyga tęczą i sra serduszkami"

seynate

Jak dla mnie jedynym, ale bardzo dużym plusem była obsada.

ocenił(a) film na 3
seynate

Film mógłby być równie dobrze nakręcony w PL z udziałem Karolaka, Brodzik, Szyca, Pazury, Zakościelnego, Grochowskiej, Żmijewskiego, Stenki, młodego Stuhra, Wolszczak, Damięckiego i innych znanych i "lubianych" twarzy... Wyszłoby to samo G.

Wg mnie szmira totalna. 3/10 to i tak wysoka ocena (to głównie za kilka par piersi jakie zobaczyłem).
Miał być angielski humor, a słyszałem tylko jakieś durne wstawki, które miały być śmieszne (humor na wyższym poziomie znajdziecie w serialu o Jasiu Fasoli).
Miał być porywający scenariusz, a był chaotyczny i przesłodzony gniot z większą ilością wątków niż w Atlasie Chmur.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones