PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813811}

Topielisko. Klątwa La Llorony

The Curse of La Llorona
5,2 19 959
ocen
5,2 10 1 19959
4,0 3
oceny krytyków
Topielisko. Klątwa La Llorony
powrót do forum filmu Topielisko. Klątwa La Llorony

Jestem pod wrażeniem tego, jak szybko Chris Brown rozwiązał zagadkę, kto zabił. Trudno uwierzyć, że ludzie wciąż wierzą, że homoseksualizm to choroba. Ania S. była zdecydowanie najpiękniejsza i najlepiej wcieliła się w postać smoka.
Polecacie coś podobnego dla malucha 3-4miesiące?
Pzdr.

AniAnakin

Zgadzam sie. Wyszlam po scenie z jedzeniem makaronu. Jedynym przełomem był tu fakt, że Ela chwilowo przestała na nich narzekać i znalazło się miejsce na kilka miłych gestów - oczywiście pomiędzy kolejnymi pracami, które im wynajdywała.

ocenił(a) film na 10
Jus_1120

Dokładnie! Haha scena z jedzeniem makaronu była najlepsza, potem było już tylko gorzej. Jak już skończyli te wszystkie prace, to zajęli się uprawą dyni.

AniAnakin

Tak. Mam wrażenie, ze w tym sezonie wiecej dzieje sie poza kamerami niz przed nimi. Pozdr

ocenił(a) film na 10
Jus_1120

Czy pani też uważa, że Mathew i Estera mieli romans??????? Hollywoodzka miłość - brzmi jak bajka! Często jednak związki, które zaczęły się na planie filmowym to początek wielu dramatów

AniAnakin

Wyjęłaś mi to z ust. W tym miasteczku z tego serialu powinno stacjonowac wojsko. marnie zagrany,nudny i wbrew tytułowi seksu też w nim nie ma.

ocenił(a) film na 10
Kalina456

A scena Boba z Mary?

AniAnakin

To jest polski oficer który kłamie patrząc prosto w kamery, który kłamie prosto w oczy dziennikarzowi .wstyd .Bezduszna o wypranym mózgu dziewczyna

Jus_1120

Dzieci całe w szmatach w psy, w kapciach w psy, z bidonami w psy i czapkach w psy więc i twoje młode, niewinne, nieświadome dziecko zaczyna o tym wspominać

ocenił(a) film na 3
Kalina456

10/10 dla tego filmu? Jesteś rzadkim okazem. Nwm co cię tak zachwyca w tym scierwie ale widzę że są osoby którym się to podoba. Cieszę się że ci się podobało i zazdroszczę dobrej zabawy na tym filmie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones