PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587804}
6,8 9 248
ocen
6,8 10 1 9248
Tost. Historia chłopięcego głodu
powrót do forum filmu Tost. Historia chłopięcego głodu

Obwinia chyba za to że żyje, matka siedzi cicho jak pi..a..poza tym powoli umiera. Jego
jedyny przyjaciel ogrodnik wyrzucony przez ojca.itd.itp. Dałem 2/10 bo liczyłem na trochę
humoru a nie taką dolinę! Chłopak jakiś młodszy od tego na zdjęciu, może są 2 filmy pod
tym tytułem?

PabloPicasso

Wnioskuje, że pewnie nie obejrzałeś całego filmu ;] streszczasz jego połowę, a chłopców grało dwóch i na plakacie widnieje ten drugi, bardziej znany, ten który pojawia się po godzinie seansu. Po za tym jest napisane "Biograficzny, Dramat, Komedia". Przede wszystkim to film biograficzny, wątki komediowe przewijają się przez cały film, nie są one tak ważne jak cała reszta.

ocenił(a) film na 8
PabloPicasso

Zgadzam się, że komedią trudno ten film nazwać, ale jest opowiedziany z humorem i lekkością , mimo iż trudno o śmiech w sytuacji Nigela. Mimo trudnego dzieciństwa, poradził sobie, został znanym szefem kuchni i na koniec podzielił się historią swojego życia z nami.
Ja ten film polecam, nie tylko ze względu na cierpki humor ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones