PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013996}

Towarzysze broni

Devotion
5,8 1 448
ocen
5,8 10 1 1448
Towarzysze broni
powrót do forum filmu Towarzysze broni

Czarne kino ma się dobrze , ma dobre bugety, efekty specjalne , warsztat , aktorów , historie są innowacyjne , spokoje , klimatyczne, nie przesadzone i mimo producenckich narzuconych reguł  ich filmy są bardziej życiowe i prawdziwe. Oklaski.

uniomo

mam nadzieję, że kino rasistowskie szybko zdechnie przez brak widzów. nie ma aż tylu idiotów, żeby to się utrzymało na rynku.

ocenił(a) film na 7
nnn_nnn

#Murem za kinem rasistowskim

soulfly777kris

ok, faszysto.

ocenił(a) film na 7
nnn_nnn

Pytanie kontrolne, co jest rasistowskiego w tym filmie ?
Może w tedy zrozumiem dlaczego ten film jest rasistowski co automatycznie robi ze mnie faszystę skoro dałem mu dobra note.
Ta odpowiedz może wiele zmienić w moim życiu bo jak narazie nie zdawałem sobie sprawy ze swojego ukrytego faszyzmu.
Jeżeli okaże się to prawdą obiecuje że pójdę do lekarza.
A tym czasem lecę dalej wystawiać wysokie noty filmom rasistowskim jako nie zdiagnozowany narazie faszysta.

soulfly777kris

to może cię bawić, ale nie jest wcale zabawne. walą cię w ... a ty się uśmiechasz frajerze.

ocenił(a) film na 7
nnn_nnn

To w końcu się dowiem co było rasistowskiego w tym filmie czy nie bo chyba na tym będzie się opierał dowód mojego faszyzmu a do mojego odbytu oraz frajerstwa przejdziemy później.

soulfly777kris

Sprawdź obsadę i ekipę. Żaden nieczarny nie ma wstępu. Wszystko jest podporządkowane rasie.

ocenił(a) film na 7
nnn_nnn

Nie badz glupi ,robia filmy dla czarnych bo chodza do kina , nic wiecej tu nie, ma zadnego rasizmu. Dla eskimosow nic nigdy nic nie nakrecil , dla indian w sumie to tylko apokalipto widzialem . Nie masz kasy , to cie nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones