PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172884}
7,2 149 345
ocen
7,2 10 1 149345
8,3 34
oceny krytyków
Toy Story 3
powrót do forum filmu Toy Story 3

11 lat

ocenił(a) film na 9

Kurde troche długo trwało nakręcenie 3 czesci Toy Story, żeby czekać z nakręceniem 11 lat ? Pod koniec 2 częsci była mowa o 3 czesci, ale nie sadzilem ze az tak długo będzie to trwało. Szkoda że musiałem czekać na 3 część az 11 lat :(

ocenił(a) film na 9
swirus17

ah no przecież nie kręcili tego 11lat.. po prostu zostawili ten projekt, a zrealizowali inne.. ah a w tamtym roku pamietam jak ogladalem trailery w HD xD z buzzem i chudym.. i tylko myslalem "boze ile to trzeba bedzie czekac jeszcze na ta mega zajefajna bajke" a tu prosze... dzis przypadkiem wbilem na heliosa (bo jednak przekonalem sie zeby isc na avatara) a tutaj co widze ? TOY STORY 3 - JUTRO PREMIERA :D LECE !!! jak głupi ;] mimo tego, ze mam 18lat... polece jak rakieta na ta bajke haaaaaa

Oby polski dubbing był taki jak wczesniej.. to bedzie wrecz rewelka , pozdrawiam ;]

ocenił(a) film na 9
guli_radom

ah sory, że post pod postem... ale zbyt bardzo sie ucieszyłem i nie dojrzałem... że to jedynka ;d ah masakra... rozumiem ze to mega fajne bajki... ale cena biletow jest taka sama jak na te nowe filmy xD eh mogli chociaz spuscic troche z biletow.. skoro puszczaja bajke sprzed ~15lat ;] no ale cóż, moze chca przypomniec o toy story.. (albo po prostu zbic wiecej kasy) xD no ale coz... zblaznilem sie troche z #1 postem , wiec sory ;]

pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones