PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172884}
7,2 149 345
ocen
7,2 10 1 149345
8,3 34
oceny krytyków
Toy Story 3
powrót do forum filmu Toy Story 3

Koniec Pomysłów ?

ocenił(a) film na 10

Czyżby Disney-PIXAR brakowało pomysłów , jeszcze jeśli chodzi o Toy Story 3 to się cieszę , rocznica a pozatym jakoś zamkną trylogią ( druga częśc Toy jest najsłabszą animacją PIXAR ) ale kręcenie następnych części to lekka przesada w
2011 Auta 2
2012 Potwory i Spółka 2
i podobno ma powstac także Iniemamocni 2

Bez przesady ile można czyżby zamieniała się ta firma w DreamWorks którzy odcinają kupony od Shreka ( ile jeszcze ) i Madagaskar a niedługo Kung Fu Panda 2

Oby nie. A na razie czekam na Odlot i mam nadzieję że będzie lepszy niż WALL-E ( mimo iż dobry to mnie nie zachwycił ).

patryks83

Nawet najlepszy kotlet smakuje jak gówno, jeśli odgrzewamy go trzeci raz.

Robxym

Ale doprawiony strawnym sosem może nawet być do przełknięcia. :P

Noxbi

Po co doprawiać sosem ? A kto powiedział, że gówno samo w sobie nie jest do przełknięcia?
Myśle, że w dzisiejszych czasach całkiem sporo ludzi żywi się nim regularnie. Słuchają gówna, oglądają je, w gruncie rzeczy, to szamają je non stop. Zadowalają się nim, bo mają je podane na tacy i wystarcza im do życia. Masz świętą racje z tym sosem. Można tu wręcz sypać z rękawa wyśmienitymi alegoriami. Dla przykładu - rodzajem sosu mogą być te lalki z teledysków czarnych raperów, które mają bawić twoje oczy, podczas gdy dżentelmeni w złotych obrożach leją ci do uszu szambo prosto ze ścieku USandA. Co do Toy Story, to na dwójce troche zwątpiłem w Buzza Astrala, a pod koniec zajechało już ostrym kałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones