PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172884}
7,2 149 345
ocen
7,2 10 1 149345
8,3 34
oceny krytyków
Toy Story 3
powrót do forum filmu Toy Story 3

To był chyba najsmutniejszy moment w całym filmie, nawet mojemu ojcu gul skakał.

ocenił(a) film na 8
soniak223

ja się poryczałam dopiero jak Andy oddawał Chudego tej małej

ocenił(a) film na 9
Agness_92

miałem to samo

ocenił(a) film na 8
deserving

ja to samo

ocenił(a) film na 7
soniak223

czyli nie tylko mi łzy poleciały :D a już myślałam, że jestem ckliwa. To pewnie przez wzruszajacą muzyczkę :)

ocenił(a) film na 10
drzewkoOlivne

W moim przypadku to po prostu zżycie się z tymi postaciami, przez wiele lat :)

ocenił(a) film na 9
soniak223

dokładnie!

soniak223

Mi kolega przed projekcją powiedział, że film smutno się kończy. Z tego powodu naprawdę byłem przekonany, że w tej scenie te zabawki spłoną. Moment gdy się zsuwały w ogień, a przede wszystkim jak się "pogodziły" z tym że umrą, to był najbardziej przerażający, wstrząsający moment jaki przeżyłem w kinie w przeciągu ostatniej dekady. Za tę scenę każda z zabawek zasłużyła na nominację do Oscara :D

ocenił(a) film na 10
cxap

Nawet jakby zabawki wtedy spłonęły to wydaje mi się że byłoby to dobre zakończenie serii, przynajmniej razem. Ale wtedy "pegi" skoczyłoby do 16 chyba :D

ocenił(a) film na 9
soniak223

razem - z miłością i honorem i taki był przekaz tej sceny i myślę, żę do każdego to dotrało - świadomie bądź też podświadomie :)

ocenił(a) film na 9
cxap

ale też był to piękny i wdzięczny moment, prawda? :)

soniak223

Wspaniały moment popieram nawet zabawki pojda za soba popłakałem sie przy tej scenie:):):):)piekne

ocenił(a) film na 8
hatebreed_filmaniak

Też miałam gule w gardle pod koniec. Piękny film. :)

ocenił(a) film na 8
KidRock_filmweb

Gdy oglądałem i nastał ten moment, przez chwile w głowie pojawiła mi się myśl, że nagle Molly przestanie się bawić i zabawki będą uratowane, bo w sumie na początku było to samo :p

ocenił(a) film na 8
soniak223

Mi tez gul skakal :D

soniak223

Również miałem gula w gardle jak zabawki zsuwały się w ogień.To jak złapały się za rękę i to jak w ciszy pogodziły się już z tym,że to koniec...Coś pięknego...Razem przez życie i razem w stronę śmierci... W dodatku gdy "kamera" obskoczyła cały obszar tej komory spalania i zobaczyłem,że nie ma tam kompletnie NIC co by mogło im pomóc się uratować,to ten efekt nagłego zasmucenia i wizji ich końca był jeszcze silniejszy.

soniak223

Oj chyba najsmutniejszy. Wgl cały film był taki smutny pomijając jakieś zabawne teksty czy nieliczne scenki.

ocenił(a) film na 9
Betty_C

Piękne uczuciowe chwile swoją drogą, ale numery z Kenem i chodzący naleśnik mnie kompletnie rozwalały ze śmiechu:D Szczególnie jak mól książkowy myślał, że chodzi w damskich butach haha

andorek

oj tak dokładnie placek i ken hahha :D To były właśnie te scenki, gdzie szczerze można było uśmiać się do bólu. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones