PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172884}
7,2 149 346
ocen
7,2 10 1 149346
8,3 34
oceny krytyków
Toy Story 3
powrót do forum filmu Toy Story 3

Spoiler

ocenił(a) film na 10

................................................................................ ................................................................................ ......
................................................................................ ................................................................................ ......
Scena jak w bezsilności i beznadziejności sytuacji złapali się za ręce i po prostu szli na
śmierć... Prawie się popłakałem.

ocenił(a) film na 10
Dulk9

Ja też, to bardzo ciekawa scena. Zwykle w takich sytuacjach głównym bohaterom udaje się uciec, nagle zauważają jakiś sznurek, wyłącznik, ktoś wpada na genialny plan ucieczki itp. Tutaj po raz pierwszy widziałem jak bohaterom kończą się pomysły i stają się zupełnie bezradni. A to złapanie się za rączki to niezwykle wymowna scena, to najlepsze co mogli zrobić w takiej chwili. Pogodzenie się z porażką w momencie gdy nic nie da się zrobić....i iść w ogień z podniesioną głową.

gregory87

Oglądałam dziś po raz pierwszy tą część i muszę napisać wam, że to było dla mnie wielkie zaskoczenie, w momencie, gdy chwycili się za ręce po prostu nie dowierzałam. Mam swoje lata i włączyłam tą bajkę ze względu na sentyment, ale takiej akcji, z pazurem się nie spodziewałam, przez chwilę pomyślałam, że chcą dzieciom zafundować traumę, no bo jak to tak, żeby zabawki tak skończyły?To rozwiązanie było niesamowicie mądre, wnosiło przesłanie, dobrze jednak dla dzieci i nie tylko dla nich, że jednak tak drastycznie się to nie skończyło.

ocenił(a) film na 9
Dulk9

Wiecie co by zrobił dzisiejszy młody człowiek wychowany w konsumpcyjnym, egoistycznym społeczeństwie w takiej sytuacji? Spychałby po kolei w dół co słabsze jednostki żeby samemu jak najdłużej przeżyć. Bardzo dobrze że tego typu scena znalazła się w filmie dla dzieci, szkoda że jest to przypadek odosobniony.

Dulk9

prawie? ja się popłakałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones