PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172884}
7,2 149 369
ocen
7,2 10 1 149369
8,3 34
oceny krytyków
Toy Story 3
powrót do forum filmu Toy Story 3
ocenił(a) film na 9
radek0000005

Uwielbiam 1 i 2 czesc ale 3 jak dla mnie zbyt depresyjna.

ocenił(a) film na 9
radek0000005

Super że w końcu tą część puścili a nie w kółko 2 poprzednie:)) Właśnie czerpię przyjemność z seansu:) Osobiście uważam, że ta część mimo ostrego dość wyrazu i niedostosowania do najmłodszych jest najlepsza.

uwieziona

Ja właśnie obejrzałam tę część po raz pierwszy. Moim zdaniem zakończenie było piękne.

ocenił(a) film na 8
framelka

Również oglądałem. Fajny film. :)

framelka

Również się zgadzam. Jest to drugi film, na którym płakałam podczas oglądania.

ocenił(a) film na 8
framelka

Popłakałam się! Piękny film :) ale nie dla dzieci bo momentami jest straszny

ocenił(a) film na 9
mysza94

Otóż, jaki iż ta część to już trzecia z kolei, była raczej zaadresowana do dzieciaków, którzy mieli styczność z poprzednimi, tzn. ze starszymi niż mogłoby się wydawać, dlatego też ta część była "mocniejsza" niż poprzednie;

ocenił(a) film na 8
radek0000005

Najpiękniejsza bajka o wszystkim a scena na wysypisku gdy zabawki zmierzały dow pieca i chwyciły się za ręce była przesmutna

ocenił(a) film na 10
stadnicki82

Na prawdę mocna scena, gdy zabawki chwyciły się za ręce, jak zmierzały do pieca. Coś pięknego. Szczerze? Popłakałem się podczas tej sceny..

ocenił(a) film na 9
popratkowany

Ta scena poprostu masakruje. Ale zeby w 100% przezyc ten film trzeba bylo obejrzec 1 cz 15 lat temu jako dzieciak.

użytkownik usunięty
stadnicki82

Masakra z tą sceną, pomyślałem sobie nie, niemożliwe! Mówię mamie, że przecież bajka dla dzieci nie może się tak skończyć. Gdyby zabawki miały się tam spalić to było by chyba najstraszniejsze zakończenie w historii kina.

Dobra baja, trzyma poziom poprzednich części. Wszystkim dałem 8/10 i serducho. Mogę je oglądać w nieskończoność, siostra ma to samo

użytkownik usunięty
radek0000005

Przegapiłem. Niech to licho.

ocenił(a) film na 10

To było przecudowne, a zarazem wzrzuszające.. Ahh przypomniały się stare czasy. Łezka sie w oku kręci..

ocenił(a) film na 8
popratkowany

bez kitu lapie za serducho

ocenił(a) film na 9
popratkowany

Ja jeszcze dotąd nie moge sie pozbierać.Jestem rozklejony

radek0000005

Jedna z najwspanialszych bajek, jakie przyszło mi oglądać. Niesamowicie chwyta za serce, i mimo tego, że jest zaadresowana do najmłodszych, to jest strasznie dojrzała. Cenię ją przede wszystkim za to, że gloryfkuje to, co w dzisiejszych czasach odchodzi na plan dalszy - przyjaźń.
Na pewno nie raz do niej wrócę, bo jest ponadczasowa. Nigdy nie zapomnę jak swego czasu wierzyłam w to, że zabawki są żywe, jak miałam swojego Chudego i Buzza Astrala z Makdonalda, ahhh :)) Mam super wspomnienia, i zresztą, nie tylko ja! :)

PS Co do sceny ze śmietniska, to tak, wtedy też się rozkleiłam - najdramatyczniejsza i zarazem najpiękniejsza scena w całym filmie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones