PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172884}
7,2 149 345
ocen
7,2 10 1 149345
8,3 34
oceny krytyków
Toy Story 3
powrót do forum filmu Toy Story 3

najlepsza bajkowa trylogia.

użytkownik usunięty

Jestem rocznik 90' więc pierwszą część oglądałem jak miałem 5 lat.
do dziś pamiętam oryginalną kasete VHS z tą bajką, którą ogladałęm tyle razy że pamiętałem ją na pamięć lecz zajechałem ja doszczętnie i nie dało się jej ogladać... ehh trauma.

Na drugiej części byłem w kinie, miałem 9 lat i ta bajka to było coś pięknego.
odrazu człowiek leciał bawić się swoimi zabawkami i uważać żeby któregoś nie skrzywdzić :)

Toy Story 3... wydanie po 11 latach, musialem iść do kina, obowiązkowo.
Andy idzie na studia, niczym ja.
ta bajka dorastała razem ze mną, andy był dzieciakiem, ja też nim byłem, andy już dorósł, jak i ja. wydanie jej po takim czasie to było coś ciężkiego, czekanie tyle czasu... ale opłacało się, bardzo. Pixar zrobił dobrą rzecz, nie chcieli szybkiego zarobku, bo napewno taki by był gdyby wydali 3 część odrazu, przeczekanie tyle lat... chwała im za to!
dziwnie to mówić, ale jeżeli 20 letni chłopak nie czeka na żaden film tak jak na kontynuacje bajki ze swojego dzieciństwa to naprawde musi mieć to COŚ.

scena w której wszyscy już są pewni że zostaną zniszczeni.. jedna z najstraszniejszych scen jakie widziałem w życiu, przejmowalem się bardziej niż na niejednym thrillerze, horrorze czy sensacji :D

Jak można ocenić najcudowniejszą bajkową trylogię jaka kiedykolwiek powstała?
10/10.
definitywnie. żadna bajka nie równa się z tą serią.

kocham Toy Story - powiedział 20 letni chłopak. :)

ocenił(a) film na 10

Żółwik, chłopie. Mam wszystko to samo, co wyżej napisałeś:)

ocenił(a) film na 8

Mam takie same odczucia jak wy :)
Pierwsze Toy Story oglądałem też w wieku 5 lat (chociaż urodziłem się w '95) i ... to była pierwsza bajka która pobiła Kubusia Puchatka i Sąsiadów w oglądalności. Już na zawsze. Oglądałem tą bajkę codziennie i nigdy nie miałem dość.
Na 2 części byłem w kinie. Zrobiła na mnie takie wrażanie jak Pierwsza cześć.
Na Trzecią część poszedłem do kina z 5 letnim bratem. Uważnie go oglądałem i był tak zafascynowany, że w połowie filmu spadły mu okulary (byliśmy na 3D) i do końca seansu się nie zorientował, że one leżały na podłodze ... Ja również przeżyłem coś podobnego. Ta bajka dała mi wiele o myślenia. Po za tym moim zdaniem to najlepsza część tej wspaniałej trylogii.

ocenił(a) film na 7

''...dziwnie to mówić, ale jeżeli 20 letni chłopak nie czeka na żaden film tak jak na kontynuacje bajki ze swojego dzieciństwa to naprawde musi mieć to COŚ....'' - dokładnie, musi mieć to COŚ z głową.... Jeszcze może opisz co robiłeś za życia w przerwie miedzy pierwszą a 2 cześcią :) i już będziemy wiedzieć o tobie wszystko...
''...Andy idzie na studia, niczym ja....'' - Andy jest prawiczkiem idąc na studia podobnie jak Ty autorze tematu ;)

Bardzo emocjonalnie podchodzisz do sentymentów z dzieciństwa... Nie ma w tym nic złego jeśli nie jest to przesadne
pozdrawiam


ps wychowałem się na toy story....

użytkownik usunięty
pasek747

tak, racja. faktycznie mam COŚ z głową ponieważ nie czekałem na jakieś komercyjne gówna, ale na bajkę którą uwielbiałem w dzieciństwie. przeciez to jest skandal w dzisiejszych czasach nie? ;]
Ty napewno czekałeś na super extra modne filmy, jakieś American Pie czy cos żeby był szpan między znajomymi, ale nie nie! nie czekałeś bo nie miałeś czasu oglądać bo tu ciągle panienki, imprezy, drogie fury i życie na pełnych obrotach nie? litości.
"Jeszcze może opisz co robiłeś za życia w przerwie miedzy pierwszą a 2 cześcią :) i już będziemy wiedzieć o tobie wszystko" - faktycznie, oceniając czas między 5 a 9 rokiem życia będziesz wiedział o mnie wszystko.

skąd masz informację że zarówno ja jak i bajkowy Andy jest prawiczkiem? pewnie wnioskujesz po jego wyglądzie nie?
ja stwierdzam po Twoim nicku że w dzieciństwie bili Cię paskiem :)

jak chcesz po kimś jechać rób to w miarę inteligentnie, taka rada na przyszłość :)

ocenił(a) film na 7

kiss1990 my ass
kolego po prostu sprowokowałem cie i wyprowadziłem z równowagi czyli wszystko poszło tak jak przewidziałem... nie złość sie tyle i nie zadawaj durnych pytań by poprawić sobie nastrój oraz dowartościować się. Jeśli nie zrozumiałeś żartu to już otrzymałeś wyjaśnienie. Zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.......z...z..zz

Zzzzzzzzzzz.......z......


ps wybacz że z małej litery i bez wyraźnej twórczości ale nie mam ochoty prowadzić z tobą rozmowy .. :) o mnie więcej info sie nie dowiesz(przynajmniej narazie)
Pozdrawiam:*

Zzzzzzzzzzzzzzz......z.....z.z.........
ps 2 idz z andym na te studia i dobrze sie bawcie pokażcie na co was stać :D:D

ocenił(a) film na 8
pasek747

Taaak niezły żart.... bo oczywiście jeśli ktoś zareagował jak pewnie większość ludzi to niesamowicie śmieszne ;) Już proszę nie rób takich żartów, bo pęknę ze śmiechu!

Kiss for kiss1990
Następnym razem po prostu olej ;)

ocenił(a) film na 10

Również uważam że to chyba najlepsza bajkowa trylogia jaka kiedykolwiek powstała , też mam sentyment do tej bajki.

Stwierdziłem że dawno tego nie oglądałem więc obejrzałem sobie 1 i 2 część przed żeby sobie przypomnieć te czasy itp. i tak świeżo po wcześniejszych częściach oglądam 3 i powiem że nie sądziłem że autorzy utrzymają ten sam super klimat , zauważyłem nawet momentami taką samą muzykę , akcja rozgrywana w podobny sposób.Na końcu o mało się nie popłakałem gdy już sunęli do tego ognia i gdy Andy oddał te zabawki i moment gdy pobawił się nimi po raz ostatni :P.

Film bomba to była najlepsza część , takie bajki powinni robić dla dzieci a nie jakiś Shrek Forever czy inne komercyjne buble.

ocenił(a) film na 8

JA jestem z rocznika 91 i również mogę się podpisać pod słowami że ta bajka dorastała wraz zemną

użytkownik usunięty
panCHUDY

Chyba jedyna bajkowa trylogia. Shrek już nią nie jest, Epoka Lodowcowa niedługo nie będzie a Król Lew 3 się nie liczy jako część trzecia. W sumie na plus, bo to jedyna trylogia z tych bardziej znanych serii (bo może było coś kiedyś już a ja nie wiem). Niedługo Magadaskar będzie trylogią, ale kto wie, może zostanie kwadrylogią...

No ja nieco później niż w 95 obejrzałem bo jestem z '94 :)
Przecudowna trylogia, wczoraj leciała na jedynce 3-cia część i wręcz musiałem obejrzeć :)
Ach ten sentyment...

ocenił(a) film na 9

To nie jest bajka tylko film animowany do ku*wy nedzy.Bajką to może jest Jaś i Małgosia.Wkurza mnie ta tepota ludzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones