PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656893}

Tragedia na przełęczy Diatłowa

The Dyatlov Pass Incident
5,6 15 602
oceny
5,6 10 1 15602
4,5 2
oceny krytyków
Tragedia na przełęczy Diatłowa
powrót do forum filmu Tragedia na przełęczy Diatłowa

Jak to często bywa, fajny temat na film został wykorzystany połowicznie. Ale bardzo źle też nie jest - aktorzy grają przekonująco, jest kilka zagadek zapodanych widzowi, jest jedna, dwie sceny z dreszczykiem i klimat.
Jednak trudno mi ten film uznac za dobry horror bo scen rzeczywiście rodem z kina grozy jest jak na lekarstwo. I tutaj widzę jedną ze słabości - ledwo się akcja rozkręca to w zasadzie mamy już koniec filmu.

SPOILER

Dośc dziwne wydaje mi się to iż trójka bohaterów ucieka do "bunkra" i pozwala się zamknąc od zewnątrz. Czy aby to było jedyne wyjście - może lepiej jednak byc na otwartej przestrzeni i uciekac ...

ocenił(a) film na 7
armarange

Film Jest Spoko, Wlaśnie też się nad tym zastanawiałem, i może dlatego że tam ci dwaj mieli broń i strzelali do nich i dlatego się schowali w tym bunkrze. ;D
Jak myślisz?

ocenił(a) film na 4
tomcruise

niepotrzebnie wstawiasz przecinek przed "i"..............i tutaj nie ma już pola do polemiki :D

ocenił(a) film na 7
armarange

Tak wiem, szybko pisałem ;D

ocenił(a) film na 4
armarange

Był pomysł, fajne odniesienie do sprawy wyprawy Diatłowa która faktycznie była bardzo dziwna, był klimat dobrze zbudowany tylko po to by za chwilę zepsuć to głupotami o portalach, wehikułach czasu i beznadziejnymi efektami specjalnymi. Nim film rozkręcił się na dobre już się skończył. A szkoda bo po tym jak zbudowano niepokój podczas wyprawy w górach można było pociągnąć wątek horror survivalu i walkę bohaterów o przetrwanie w bunkrze. Trochę styl REC. No ale niestety ostatecznie film mocno rozczarował dlatego, że zaczęła mnie cała historia mocno wciągać tylko po to by dostać od twórców taką chałę na koniec

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones