PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555043}

Trener bardzo osobisty

Playing for Keeps
5,9 19 525
ocen
5,9 10 1 19525
4,2 4
oceny krytyków
Trener bardzo osobisty
powrót do forum filmu Trener bardzo osobisty

Film jest nudny,na tyle komedii jakie dziś są robione nie jest najgorszy,ale w ogóle nie
śmieszy.Aktorki jak w opisie poniżej ponaciągane.Przed obejrzeniem filmu nie czytałam o czym
jest,wiec myślałam ze będzie on trenował Catherine,itd.inymi słowy będą wielkie jaja jak w
trajlerze,tym czasem mamy tu taaaaaaaką nudę i przewidywalność.James Trupper miał chyba
tylko 2 dialogi-szaleństwo.Nie rozumiem im więcej znanych osób w filmie tym jest on słabszy.

ocenił(a) film na 3
nirvanka99

jak dla mnie najlepiej zagrał dzieciak :P
film bardzo przewidywalny i bardzo nudny... do połowy filmu myślałam że główna bohaterka będzie na tyle mądra i nie popełni 2 raz tego samego błędu i że nie odwoła ślubu i że widzów czymś zaskoczy... ale myliłam się. a na dodatek strasznie nudny- musiałam oglądać na 2 razy- wczoraj kawałek i dzisiaj resztę bo nie dało się usiedzieć

ocenił(a) film na 6
nirvanka99

Bo to nie film tylko oglądadło :) Jeśli tak podchodzisz to do rodzinnego śniadania w sobotnie przedpołudnie całkiem ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones