PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121936}

Trener

Coach Carter
7,8 107 465
ocen
7,8 10 1 107465
6,5 14
ocen krytyków
Trener
powrót do forum filmu Trener

Prosze was moglibyscie napisac mi tytuly roznych filmow o koszu albo ogolnie o sporcie xD z gory dziekuje ;)

użytkownik usunięty
LoL2

niezły film to Gra o honor

LoL2

Witaj.
Już dawno temu zakończyłem moją przygodę z koszykówką (szkoda, ale takie życie) mogę jednak podać Ci kilka tytułów filmów, które zapalały mnie do basketu. Filmów, które zbierałem na oryginalnych vhs-ach a które dziś stoją na półce jak relikwie i są wspomnieniem starych dobrych czasów.

1. Pistol: The Birth of a Legend - oglądałem go setki razy (biały kruk w mojej kolekcji zakupiony przypadkiem z likwidowanej wypożyczalni kaset video)

2. Heaven Is a Playground - bardzo dobry (polecam gorąco)

3. Above the Rim - "lektura" obowiązkowa jak 2 pierwsze :)

4. Blue Chips - z Shaquille O'Neal (aktor z niego jak z koziej dupy trąba, ale trzeba zobaczyć ten film) poza tym można zobaczyć jeszcze innego gracza Orlando Magic: Anfernee Hardaway'a - słynny Penny. Dobry rzucający i rozgrywający - lubiłem chłopa (nie wiem czy jeszcze gra bo straciłem kontakt z NBA :)

5 Hoop Dreams - rewelacyjny dokument. cudo. obowiązkowy film dla każdego kto gra w basket.

6.White Men Can't Jump - fajny. można się pośmiać.fajna rola Wesley Snipes'a.
To tyle z moich ulubionych... życzę owocnego szukania i dobrych wrażeń związanych z oglądaniem

pozdrawiam

LoL2

Szósty (The Sixth Man) z Marlonem Wayansem ;)

ocenił(a) film na 9
LoL2

Glory road - o trenerze, który tworzy kontrowersyjną drużynę koszykarską w ubogiej szkole, która składa się z białych i czarnych, oczywiście nikt w nich nie wierzy, a tymczasem mimo kilku nieprzyjemnym przygodom wspinają się na szczyt...

Love & Basketball - wzloty i upadki w koszykówce, a także w miłości.

ocenił(a) film na 9
LoL2

Crossover
Legend of earl 'the goat' manigault - NAJLEPSZY
Sunset park
He got game

ocenił(a) film na 8
baciey

ja podkreślę 'above the rim' z nieśmiertelnym 2Paciem

ocenił(a) film na 8
LoL2

"Like Mike" film o koszu w którym m.in pojawia się wiele gwiazd NBA

LoL2

jak to jaki film o koszu? KOSMICZNY MECZ!! xD

ocenił(a) film na 10
LoL2

Sporo jest filmów o koszu wypisze Ci parę ale radze Ci żebyś sobie wpisał w
wyszukiware. Tak najlepiej znajdziesz. A oto filmy:

Love&Basketball
Biali nie potrafią skakać
Kosmiczny mecz ;D
Above the Rim
Jordan na maxa- fajny biograficzny film w Jordanie
itp...

ocenił(a) film na 9
staszek2323

Wielkie dzieki :P wiekszosc z nich obejrzalem :) pozdro :P

ocenił(a) film na 7
LoL2

Zdecydowanie Glory Road.

LoL2

ja polecam ci 2 filmy o piłce nożnej ,,Gol" i ,,Gol: żyjąc marzeniami" filmy z bardzo ciekawa, zaciekła fabułą, zainteresowały mnie odrazu ;]

LoL2

zdecydowanie "Szukając siebie" (Finding Forrester) świetny film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones