PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121936}

Trener

Coach Carter
7,8 107 465
ocen
7,8 10 1 107465
6,5 14
ocen krytyków
Trener
powrót do forum filmu Trener

Patrzę - 8! Myślę no to będzie kawał dobrego kina. Tak na dobrą sprawę już po kilkunastu minutach odczytałam z jakim filmem mam do czynienia - biograficznym ( tu się zgodzę, jeżli oparty na faktach) i bardziej bym go wrzuciła do worka: familijny niż dramat. Bajka, bez kunsztu reżyserskiego. Szkoda (no pewnie), i tak sobie myślę, że potwornie dużo mu brakuje do "Młodych Gniewnych". Daję 5 bo uważam, że film mimo ogromnej sympatii jaką dażę S.L.Jacksona i ceiekawej muzyki jest naprawdębardzo średni

ocenił(a) film na 6
MissBetsy

Niestety TAK....

ocenił(a) film na 3
MissBetsy

Młodzi Gniewni ocenilem na 7. Tu akcja bardzo schematyczna, film dla bardzo niewymagającego widza.

ocenił(a) film na 9
MissBetsy

Nagle wszyscy to wyśmienici krytycy kina. Są tacy, którzy podważają star warsy czy władce pierścienia. No filmy beznadziejne, bo wiadomo od początku, że dobro wygra ze złem( pitolenie o niczym). Wszystkie filmy da się podważyc. Z resztą już widzę jak znasz się na realiach basketu w USA i życia tam. Dodam, że nie wiedziałaś, że film oparty na faktach. Z resztą szkoda pisać, oceń sobie film na 5, ale następnym razem wypowiadaj się bardziej pragmatycznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones