PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485468}

Trzej muszkieterowie

The Three Musketeers
6,2 51 847
ocen
6,2 10 1 51847
4,9 7
ocen krytyków
Trzej muszkieterowie
powrót do forum filmu Trzej muszkieterowie

Hej,

Czy ktos z Was orientuje sie czy powstanie 2 czesc? Z gory dziekuje za informacje.

Dreamsnaina

Film słabo sprzedał się na świecie i mało zarobił, także raczej nie zrobią kontynuacji.

ocenił(a) film na 8
Hammy

Ale końcówka filmu sugeruje że takowa będzie...

slimeq25

bo kręcąc to coś, nikt nie przypuszczał że taką chałą się to okaże.

ocenił(a) film na 4
Dreamsnaina

Mam nadzieję, że nie.

ocenił(a) film na 5
mathieu189

Też mam taką nadzieję.

ocenił(a) film na 6
mathieu189

a mnie to obojętne

Dreamsnaina

Ja czasami lubię być masochistką i gdyby była kontynuacja to bym obejrzała,ale tylko po to żeby zobaczyć czy przebija głupotą pierwszą część:D Lubię motyw muszkieterów,lubię filmy przygodowe z gatunku "płaszcz i szpada",od biedy nawet efekty 3D ujdą....I takie połączenie pozytywnie mnie nastroiło do obejrzenia.Ale to co się dzieje w filmie to...tego rozumem nie ogarniesz!Mimo tam dobrych paru momentów to reszta jest głupia - akrobatka Mila dobija,cwany D'Artagnan przeciwko armii kardynała też,za dużo jednak "mechanicznych efektów".

Gdyyyyby była kontynuacja podejrzewam że kumulacja tego wszystkiego byłaby jeszcze większa więc mam nadzieję że jednak nie nakręcą:)

ocenił(a) film na 5
wormsik

W kolejnej części muszkieterom będzie pomagał Predator, a kardynał najmie Terminatora, końcówka akcji przeniesie się na planetę Pandora i będzie kolorowo i wesoło :)

GodAs

To Hollywood,taki scenariusz o zgrozo może być możliwy:D wtedy to nie siądę do oglądania bez solidnego wspomagacza,może wystarczy 60% bimber:)

ocenił(a) film na 2
GodAs

Matko boska.... ale wszystko jest możliwe. Mam nadzieję że nie będzie kolejnej części

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones