PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490549}

Ty będziesz następna

Sorority Row
5,5 13 037
ocen
5,5 10 1 13037
6,0 2
oceny krytyków
Ty będziesz następna
powrót do forum filmu Ty będziesz następna

Moim zdaniem film jest świetny dla wielbicieli horrorów i thrillerów. Fajna fabuła, świetne
laski wybrali do poszczególnych ról... Dałabym 10, ale speszyło mnie ujawnienie zabójcy.
Ale ogólnie film fajny. Oczywiście zdarzyło się kilka wpadek na planie, ale prawie
niewidocznych. Dziwna była jednak scena, w której dziewczyny udawały że Megan jest
nieżywa i nie ujawniły temu chłopakowi że to tylko żart. Ale plus za to, kiedy przyjaciółki
wrzuciły ciało Megan do szybu a potem tam wróciły a go nie było. To trzymało w napięciu. W
zasadzie każdy pewnie myślał, że to ona była morderczynią a tu nagle okazuje się że Andy...
Polecam film fanom horrorów i thrillerów, bo im się na pewno spodoba.

ocenił(a) film na 7
diabelek99

9 to trochę sporo , film fajnie się ogląda fabuła z pomysłem ogólnie polecam. 7/10

diabelek99

hmmm jestem fanem thrillerów i horrorów, ale ten film wg mnie nie kwalifikuje sie pod te kategorie .... nie trzymał w napieciu. Początek zapowiadał sie dość ciekawie, jednak później ..... standard. Mimo wszystko nie był najgorszy i mozna obejrzeć w deszczowy wieczór :) 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones