PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419891}

Tygrys ludojad

Maneater
3,2 947
ocen
3,2 10 1 947
Tygrys ludojad
powrót do forum filmu Tygrys ludojad

Co za padło!

ocenił(a) film na 2

Nie wiem po co kręcą takie filmy skoro nie stać ich nawet na pokazanie całego przebiegu ataku drapieżnika. Wszystko tu jest idiotyczna od początku do końca, przez większość projekcji połowę armii bez skutku szuka jednego tygrysa (heh amatorzy). Wszystko ciągnie się jak flaki z olejem. Jedynym plusem tej produkcji jest ładna okładka :)

2/10

ocenił(a) film na 3
szm007

Moim zdaniem ten film nie jest wcale straszny. Ńiby jest o tygrysie a widac go dużo mniej niż aktorów daje 3/10

szm007

Zgadzam się. Film o tygrysie bez tygrysa. Ale te wszystkie nowe filmy o zwierzętach zabójcach są nie do oglądania. Gdzie się podziali twórcy szczęk czy ptaków? Tam przynajmniej pokazywane były ataki zwierząt, a nie tylko znikanie ludzi. Niby coraz nowsze technologie, a filmy coraz bardziej prymitywne. Daje 0/10.

munticzek

Film ogólnie nie taki zły, ale horror z niego żaden. Mogliby pokazać porządny atak tygrysa na ludzi, a nie tylko jak ludzie znikali i krew..W ogóle ten motyw z chłopakiem też do d*** :p czego innego się spodziewałam,no ale.

szm007

Straszna nuda... Już na samym początku można było wywnioskować jak się film dalej potoczy. Gra aktorska na strasznie niskim poziomie, a reżysersko to lepiej nie mówić. Mi się nie podobał, daję 3/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones