PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31566}

Ucieczka nawigatora

Flight of the Navigator
6,6 1 777
ocen
6,6 10 1 1777
Ucieczka nawigatora
powrót do forum filmu Ucieczka nawigatora

Pamiętam czasy gdy LOT NAWIGATORA był przebojem na VHS.
W sumie nie ma w tym nic dziwnego -tym bardziej, że ten film to w sumie sympatyczne kino rodzinne.
Film Randala Kleisera to gładko opowiedziana historyjka dla całej rodziny. Atutem produkcj ijest bardzo udana rola młodocianego Joeya Cramera. Cramer ma wdzięk i dziecięcą energie. Wielbiciele współczesnyhc komedii romantycznych i SEKSU W WIELKIM MIEŚCIE będą pewnei ucieszeni widokiem Sarah Jessica Parker u progu filmowej kariery.

Dzieło Kleisera ma dobrze rozłożone akcenty, sporo wdzięku, humoru, skłanaa do refleksji i zawiera pożyteczną pochwałę życiua rodzinnego.
Dzieciakom do których film jest adresowany LOT NAWIGATORA powinien przypaść do gustu.
Dzieło to to typowa produkcja z lat 80-ych. Film ma nadal atrakcyjne efekty specjalne.
Można zobaczyć.

ocenił(a) film na 6

Bardzo ucieszyło mnie to jak napisales z caps lockiem LOT NAWIGATORA, bo własnie pod takim tytułem znam ten film.
Dokladnie kiedys mialem ten film na VHS i widziałem go chyba ponad 10 razy. To był hit.
Jak ma sie 8-12 lat to smiało można właczyć ten film swojemu dziecku.

frantics

właśnie człowiek dostaje białej gorączki kiedy naprawdę banalnie łatwy tytuł zostaje przetłumaczony jako ucieczka nawigatora gdzie tu słowo ucieczka ale ogólnie film bardzo fajny pamiętam jak oglądałem go jako dziecko wielokrotnie można powiedzieć że film się kończył przewijałem i od początku go oglądałem chciałbym ponownie go obejrzeć

ocenił(a) film na 10
oskar81

ehhh dziecinstwo mi przypomnia , marzenia , plany i błogą bezprobemowość , chcialbym zeby to nie minelo ale juz minelo;-

ocenił(a) film na 8
frantics

Już widzę te tłumy 8-12 latków puszczających ten film swoim dzieciom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones