PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131070}

Uderzenie lwa

Lion Strike
5,4 227
ocen
5,4 10 1 227
Uderzenie lwa
powrót do forum filmu Uderzenie lwa

Wiem, że byli dla niego zagrożenie, ale bez przesady. Nie mógł po prostu uciec, znaleźć syna i wyjechać byle dalej? Żadne uzasadnienie jego działań, nawet tych późniejszych, gdzie działa niemal sam ze względu na szeroko sięgającą gałąź korupcji w organach ścigania, mnie nie przekona, że, choćby dla dobra syna, lekarz był w stanie ot tak po prostu zabijać.

Shiloh

Lekarz, który zabija ludzi z zimną krwią odpowiedź jest jedna Josef Mengele.

ocenił(a) film na 1
lactoral

Ale główny bohater tego filmu był dobrym człowiekiem, a tak po prostu chwycił za M16 czy co to tam było i zaczął strzelać serią. I nie ma tu nic o doktorze Mengele.

Shiloh

A czy lekarz musi być pacyfistą ??

ocenił(a) film na 1
lactoral

Obowiązkiem lekarz jest leczyć, a nie zabijać. A nawet jeśli jak każdy ma prawo do obrony własnej, to nawet biorąc pod uwagę okoliczności, ten zdecydowanie przekroczył granice obrony koniecznej.

Shiloh

Odpowiem tylko tak to FILM.

Shiloh

Ja ci powiem nawet więcej. Nie tylko lekarze, ale nawet inżynierzy potrafią ostro pobić. Oto dowód:
https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/francja-bernard-tapie-i-jego-zona-dominique -pobici-bandyci-szukali-skarbca/lzv8xx4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones