PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11398}

Upadek

Falling Down
7,7 99 479
ocen
7,7 10 1 99479
7,9 26
ocen krytyków
Upadek
powrót do forum filmu Upadek

Przyznam, że obejrzałem tą produkcję niedawno i żałuję, że wcześniej tego nie zrobiłem. Film zaskoczył mnie tak pozytywnie, jak mało który z tych dotychczas nieobejrzanych. Ciężko mi powiedzieć, czy "Upadek" jest dziełem bardzo znanym i często pokazywanym w telewizji. Ale jeśli tak nie jest, to ogromny błąd. Jest to bowiem produkcja doskonała, podczas której cały czas coś się dzieje, a dzieją się rzeczy naprawdę mocne i interesujące, znakomity kryminał o bardzo fanatycznym czy wręcz szaleńczym ojcu, który chce za wszelką cenę dotrzeć na urodziny do córki, choć z pewnością nie jest to film o zrozpaczonym ojcu któremu niedobra była żona utrudnia dostęp do dziecka, ale o niezwykle inteligentnym i cynicznym psychopacie - który nie cofnie się przed niczym w dążeniu do celu i "naprawianiu" świata.

użytkownik usunięty
poland7

Upadek to najlepsze dzieło dość średniego reżysera Joela Schumachera który pokazał tu też realia amerykańskiego życia w latach 90tych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones