PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11398}

Upadek

Falling Down
7,7 99 481
ocen
7,7 10 1 99481
8,0 27
ocen krytyków
Upadek
powrót do forum filmu Upadek

szczerze

ocenił(a) film na 5

nie rozumie fenomenu tego filmu zobaczyłem go z ciekawości ale d*upy nie urywa!

ocenił(a) film na 7
obscene007

Hm jak oglądałem był tylko spoko, ale jak teraz o nim myślę po roku, wydaje mi się świetny ;)

ocenił(a) film na 8
obscene007

Bo on ma dać do myślenia a nie urwać dupę. To film po którym trzeba się chwilę zastanowić żeby go zrozumieć. Świetnie pokazano w nim granice ludzkiej wytrzymałości. Każdy w pewnym sensie jest wariatem jak główny bohater ale niektórzy świetnie się maskują.

ocenił(a) film na 9
pomysl_o_mnie

bzdura, urywa dupe po samej szyi i to od pierwszej sceny, potem jest tylko gorzej. Potrzeba kilku dni żeby się z niego otrząsnąć, ale on i tak pozostaje gdzieś w ciemnym zakamarku umysłu i nie daje o sobie zapomnieć, jest jak dżuma.

obscene007

Ten film nie jest od urywania czegokolwiek, zgadzam się z przedmówcą powyżej ;), ale od przeniesienia na ekran emocji człowieka, który jest zdesperowany i przekonany, ze świat jest przeciwko niemu. Tak mocny, że człowiek ma ochotę walić pięśćią w ekran. Jedyne, co zrobiłabym inaczej, to zakończenie. (SPOJLER) Żona w mojej wersji dałaby mu drugą szansę.

ocenił(a) film na 9
obscene007

Pisze się "rozumiem", przyjacielu.

ocenił(a) film na 5
yemeth1

po 1 nie jestem twoim "przyjacielem" a po 2 pisze z tel i słownik czasem pisze co chce...

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 7
yemeth1

A może zacząć sprawdzać twoje pościki pod kątem językowym?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones