PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673114}
5,6 6 392
oceny
5,6 10 1 6392
4,0 3
oceny krytyków
V H S 2
powrót do forum filmu V/H/S/2

Całość filmu bardzo dobra. Myślę, że ten film dzieli się na 2 znakomite segmenty, 1 słabszy, i 1 średni.

Znakomite segmenty to: zombie w lesie, oraz sekta.
Te dwie historie były świetne. Najlepsze w filmie. Bardzo dobrze wyszedł motyw zombie w lesie. Ja uwielbiam horrory z akcją w lesie, więc to tym bardziej mi się podobało. Bardzo ciekawa historia z sektą.

Najsłabszym segmentem w filmie był ten z kosmitami.

Natomiast średni był segment z implantem w oku. Ciekawą postacią w tej historii była ta laska, Clarissa. Gdy pokazała cycki, to z przyjemnością popatrzyłem, to fakt. Ja wiem, że ten koleś widział duchy, miał z tym problem, itp. Ale zobaczcie, on był też w pewnym sensie szczęściarzem. Bo przychodzi do niego niespodziewanie nieznajoma laska, nie wiadomo jak znalazła jego dom, i to ona inicjuje z nim seks. Nieźle. Jeśli wujaszek dał im za to spokój choć na jedną nockę, to opłacało się. Raz a porządnie.

Film jako całość ogląda się świetnie.

Mam pytania (troszkę spojlerowe). W historii z sektą, co to za postać pełzająca po suficie, albo jakim cudem azjata wybuchł?
Czemu w ostatniej scenie filmu, dziewczyna oglądająca nagrania zaatakowała swojego partnera? Czy panowała nad sobą? Jeśli nie, dlaczego? Co ją tak przyćmiło? Samo oglądanie nagrań na pewno nie było przyczyną agresji.

ocenił(a) film na 8
Belem

Jak oglądałem pierwszy raz ten film to segment z tą sektą mnie poważnie przeraził. Świetny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones