PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1147}
7,6 77 277
ocen
7,6 10 1 77277
6,7 19
ocen krytyków
Vabank II, czyli riposta
powrót do forum filmu Vabank II, czyli riposta

Nieco slabsza od jedynki, ale milo sie oglada. Widac lekka parodie znanych filmow gangsterskich. Klasyk polskiej komedii.

ocenił(a) film na 8
Mirsh

Zgadzam się, zawsze jak rozmawiam z kimś o kontynuacjach to mówię o Vabanku bo świetnie zrobione i prawie nie odstępuje od jedynki. To rzadkość

ocenił(a) film na 8
mino87

Tak, Vabank II to jeden z nielicznych filmów, którego kontynuacja jest tak świetna i praktycznie nie ustępuje pierwszej części, chociaż w "ripoście" zabrakło mi odrobinkę kultowego "ucha od śledzia". Ale i tak bravo za tak świetny film!!

Mirsh

Końcówka filmu mnie totalnie rozwaliła gdy okazało się, że granica niemiecko-polska i Szwajcaria to ściema. Z tej racji wystawiam 9/10. Vabank II jest lepszy niż pierwsza część.

ocenił(a) film na 8
Mirsh

Dalam 8, uwazam, ze calkiem przyzwoita kontynuacja, wlasnie obejrzalam, wczoraj I dzis II, mimo dobrych-zabawnych pomyslaow na zemste, to jednak nie bawilo az tak jak wczoraj, moze dlatego, ze zbyt skomplikowane i b. maloprawdopodobne to zrealizowania takiej zemsty. W I - Zajacowna rewelacyjna, jak i historia z Murzynem.

ocenił(a) film na 10
Mirsh

faktycznie rzadko oglada sie kontynuacje ktore dobiegaja pierwszej czesci a ten film to zrobil. przede wszystkim cieki panu Kruca Bomba

Wydymacz

tak, druga część jest równie dobra jak pierwsza, świetny był Marek Walczewski jako naczelnik Twardiejewicz " nie widzę przeciwwskazań!"

ocenił(a) film na 8
katarek_2

i w drugiej części pojawia się bezkonkurencyjny Bronisław Wrocławski jako przeuroczy cwaniak Sztyc :D

8/10 jak dla mnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones