PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432908}
7,3 52 467
ocen
7,3 10 1 52467
7,4 19
ocen krytyków
Wątpliwość
powrót do forum filmu Wątpliwość

To niesamowite,że w film,w którym nie strzelają,nie zabijają się,nie gwałcą się,nie narkotyzują się(:P) może okazać się aż tak interesującym.Niesamowite,bo wydawać by się mogło,że w dzisiejszych czasach takiego filmu zrobić się nie da.A jednak.Wystarczy zaproponować role odpowiednim wykonawcom,awłaśnie takimi są Streep i Seymour-Hoffman.W ogóle czy ktoś jeszce z was nie wie jak nazywa się najlepszy aktor naszych czasów? Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwośći?:-) Bo ja nie.

ocenił(a) film na 9
paniczBartosz

Zgadzam się, zgadzam się i jeszcze raz: zgadzam się!

Zelektryzował mnie ten film niebywale. A Streep to już po prostu mistrzostwo. Jak ona to robi, że przed Siostrą Aloysius nawet ja czułem respekt? I jak to się dzieje, że ta kobieta potrafi nawet najdrobniejszym gestem skoncentrować na sobie całą uwagę widzów?
Z całym szacunkiem dla Hoffmana oczywiście.
Dawno nie widziałem tak dobrego filmu.

ocenił(a) film na 10
pazoozoo

Podpisuję się pod Waszymi opiniami obiema rękami. Film nie daje spokoju, zastanawia, niepokoi, i te wątpliwości. Moim zdaniem ogromna jest w tym zasługa Meryl Streep i S.Hoffmana. Swoją kreacją Meryl dosłownie wbiła mnie w fotel. Trzymam kciuki za Oskara!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones