PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432908}
7,3 52 471
ocen
7,3 10 1 52471
7,2 20
ocen krytyków
Wątpliwość
powrót do forum filmu Wątpliwość

Meryl Streep NIE zasłużyła na Oscara TYLKO NA MALINĘ! A NAWET 2!! dO dupy!!

pietia844

Ciebie juz slyszelismy, prawda! Wiec powstrzymaj sie od beznadziejnych, pozbawionych jakichkolwiek sladow inteligencji komentarzy wszedzie i o wszytskim, bo zal patrzec na glupote...(bo to nawet nie jest juz opinnia)

ocenił(a) film na 9
pietia844

wyprzedziła mnie koleżanka. no comment.

ocenił(a) film na 8
pietia844

Sam żeś jak ta malina :D

Aktorka

Człowieku nie pisz więcej bo nikt nie ma ochoty czytać tych twoich beznadziejnych komentarzy!!!

Kamila_24

A i z pewnością to tobie należy się Oscar <żal>

ocenił(a) film na 7
pietia844

Widze, ze znawca kina jakis... Dlaczego uwazasz, ze kreacja Meryl Streep w tym filmie zasluguje na 2 nagrody dla najgorszych tworcow? Rozumiem, ze kazdy moze miec swoje zdanie ale prosilbym o jakas argumentacje...Inaczej taka opinia jest krzywdzaca, bez szacunku dla tworcy. Ogromna dziecinada jest to stwierdzenie "do dupy!!" Pytam dlaczego do dupy? Jesli widziales film to napisz co Ci sie nie podobalo...Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
pietia844

Faktycznie, przypominam juz sobie wczesniejsze komentarze peti. Milo, ze ja zjechaliscie tak ochoczo od razu. Ja sie oczywiscie dopisuje, bo jej komentarze w stylu: to be, tamto be, to cos czego nie znosze. Typ gowniary, ktora wiekszosc czasu chodzi z kolezankami po miescie z mega paczka Flipsow albo tych chipsow z Biedry i "wala zbite z ludzi". Mija kilka latek i zauwazaja jakie same sa zalosne. Wtedy pojawia sie naturalna depresja i pozostaje albo strach i zgorzknienie obrucic w prace nad soba i poznawanie samego siebie, albo przykrywac je dalszym dyskredytowaniem wszystkich i wszystkiego, jakto my bysmy byli jedynymi ktorzy nie cierpia i maja juz wszystko pieknie obcykane i poukladane. Jakim typem stala sie petia, no reason for any comments.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones