PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432908}
7,3 52 471
ocen
7,3 10 1 52471
7,2 20
ocen krytyków
Wątpliwość
powrót do forum filmu Wątpliwość

Mimo tak swietnej obsady która równie świetnie zagrała,jestem pod wielkim zdziwieniem tak niskiej oceny.Film tak właściwie w ogóle jakos nie doceniony nawet przez akademię choc dobre i nominacje

ocenił(a) film na 8
maciekb80

Filmy kontrowersyjne zwykle mają niższą ocenę, bo zdarza się, że komuś się BARDZO nie podobają i wtedy ocenia go na 1 czy 2, a to ciągnie wynik w dół. Filmy poprawne politycznie nie wzbudzają takich emocji, więc mało kto je tak nisko ocenia i wychodzi wyższa średnia. Matematyka :) a według mnie 8, choć odrobinę na wyrost.

maciekb80

Poza tym wydaje mi się, że sporo ludzi w ogóle nie chwyciło o co chodzi w tym filmie. Skupiają się na roztrząsaniu czy ksiądz był, czy też nie był winny. A przecież w ogóle nie o to idzie! Rozwiązanie zagadki znajduje się już w tytule, co powinno sugerować odbiorcy, że to nie na samej para-kryminalnej intrydze ma się skupić, tylko spojrzeć na drugie dno. Jak widać, wiele osób ma niestety duży problem z odejściem od schematu.

ocenił(a) film na 10
Arcanus

co prawda to prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones