PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98854}

Władca życzeń 4: Spełniona przepowiednia

Wishmaster 4: The Prophecy Fulfilled
4,0 946
ocen
4,0 10 1 946
3,0 2
oceny krytyków
Władca życzeń 4: Spełniona przepowiednia
powrót do forum filmu Władca życzeń 4: Spełniona przepowiednia

jeśli się oglądało wcześniejsze części (1 i 2 bo 3 to była porażka) to naprawde robi wrażenie od wcześniejszych części różni sie po prostu wszystkim większośc filmu przypomina tępy dramat o problemach kobiety zakochanej z kaleką po wypadku samochodowym nienawidzącego życia i walczących o odszkodowanie i do tego dochodzi zły dxin który chce zniszczyć świat i się też zakochuje w tej lasce. Smaczku dopełnia (chyba to był archanioł Michał) mordujący wszystkich którzy staną mu na drodze do zamordowania osoby która przebudziła dźina epicka scena jak nagi uzbrojony w miecz staje przed samochodem Jennifer i mówi że ją zabije. Tylko koniec był słaby powinno się skończyćjak dźin wraca do swojego wymiaru i jest rozrywany przez reszte dżinów i jak główna bohaterka popełnia samobójstwo.

ocenił(a) film na 3
kane2323

Osobiście nic genialnego nie widziałem w tym filmie, tak samo jak w żadnej wcześniejszej części. Staram się nigdy nie czytać opisów i nie oglądać trailerów żeby film miło mnie zaskoczył, tutaj przez całą serię zastanawiałem się czy to miał być horror budzący lęk, czy horror-komedia w stylu starych Evil Dead czy House. Nie polecam, naprawdę słaba cała seria.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones