PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31451}

Władca Pierścieni: Dwie wieże

The Lord of the Rings: The Two Towers
8,3 508 348
ocen
8,3 10 1 508348
8,1 41
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Dwie wieże
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże

Jak patrzę na tą historię, to nawet nie chce mi się w nią wierzyć, bo aktorzy wyglądają jak lalki, którymi mogliby bawić się 6 letni chłopcy! Przez to nawet nie potrafię pojąć "powagi" różnych sytuacji w tym filmie. Tyle razy zabieram się za oglądanie i nie mogę z nudów. Nie, nie jestem fanem spider mana i nie hejtuje fantsy. Co takiego w tym filmie? Obsada słaba! W roli Frodo powinien być Tom Hanks, w roli tego co toam walczy z mieczem na koniu i przyzywa duchy czy coś tam, powinieno być Brad Pitt, Saruman TO Michael Caine i koniec! I jeszcz dałbym do towarzystwa Frodo, zamiast tego grubaska, Leonardo DiCaprio. Co o tym myślicie? Nawet Maleficent z tego roku dało radę i byłem w stanie uwierzyć w zimną suczę czarownicę Jolie... i dałem 10, a teraz hejtuj mnie fanie LOTR!

ocenił(a) film na 9
spes_filmweb

Nieudana prowokacja...

ocenił(a) film na 4
WielkiMou

aha...

spes_filmweb

Widzę, że do każdej części dajesz taką samą, bardzo inteligentną opinię... Gratuluję

użytkownik usunięty
spes_filmweb

Pozdrów ode mnie DeadNiggerStorage.

To ja też dodam od siebie swoje trzy grosze:

Ludzie, Hobitty, Elfy, Krasnoludy, Trolle, Orkowie, Magowie są dob­rzy i źli, od­ważni i tchórzli­wi, szlachet­ni i god­ni po­gar­dy. [...] A naj­dziw­niej­sze jest to, że naj­częściej wszys­tkie te cechy na­raz goszczą w jed­nej tylko istocie. I do­piero wówczas jest on całością. Całością za­razem silną i słabą, godną sza­cun­ku i godną współczu­cia. Ta­ki właśnie jest człowiek. Wiel­ki i mały jednocześnie.

Bo coś ta­kiego jak zbioro­wa Na­tura Człowieka nie is­tnieje. Jest tyl­ko na­tura po­jedyn­czych, in­dy­widual­nych osób. Jeśli będziesz mieć swo­jego psa, po pew­nym cza­sie będziesz mogła dużo po­wie­dzieć o psach w ogóle. Ale gdy zap­rzy­jaźnisz się z jed­nym tyl­ko człowiekiem, na­dal nie będziesz nic wie­dzieć o rodza­ju ludzkim.

Człowieko­wi zaw­sze się wy­daje, że kiedyś było le­piej tak jak w przypadku Władcy Pierścieni i Hobbita. Chodzi mi o porównanie. To nieko­nie­cznie praw­da, bo nie umiemy do­cenić nasze­go dziś tak jak tego filmu

użytkownik usunięty
amenra

Napisz lepiej po co spamisz swoimi wywodami mnie i khazada.

użytkownik usunięty

nie tylko ciebie :P

http://www.filmweb.pl/film/Hobbit%3A+Pustkowie+Smauga-2013-469867/discussion/Nie +spodoba%C5%82+mi+si%C4%99+ten+film%2C+a+oto+moje+powody.,2674040

użytkownik usunięty

Zerżnął tekst z cytatów Doroty Terakowskiej.

użytkownik usunięty

domyślam się :P poza tym data konta też daje wiele do życzenia... już raz tu był użytkownik który wklejał jedno i tą samą wypowiedz z jakimiś przeprosinami o swoim zachowaniu...

użytkownik usunięty

Pamiętam to. To alterkonto Raze'a. Wspominał też coś o lalkach Barbie.

użytkownik usunięty

Tak o lalkach barbie też było :P

i mówi to użytkownik co nie raz dostał bana i ma oraz miał multikonta. nie wiem dokładnie w którym temacie ale się sam do tego przyznałeś. powtarzam ci nie bądź kamilem

użytkownik usunięty
amenra

Sam zacząłeś/aś spamować. Widać naraziłeś/aś się nie tylko mi ale i również Disclaimerowi, oraz Khazadowi.

odpowiem ci jak mi odpowiesz że z katedrą macie na pieńku i to dośc mocno. bo nie wiem czy mam cie lubić czy nie

użytkownik usunięty
amenra

Co ma katedra do tego forum???

o jak mi przykro limit ci się włączył :(

użytkownik usunięty

znowu zaczyna :P

użytkownik usunięty
amenra

bezsensowny spam...

użytkownik usunięty
amenra

no i tak konto założone 23 sierpnia 2015... mogłem się domyślić...

no i? nie bądź hipokrytą. sam dostałeś nie raz bana oraz masz i miałes multikonta. nie bądź kamilem. uspokój się bo nic ci nie zrobiłem

użytkownik usunięty
amenra

no i co z tego? spamujesz, do mnie do Disclaimera, Khazada, Anthraxa, pisząc tekst który kopiujesz z wikipediów i innych zródeł. I po drugie nie doczepiłbym się do ciebie gdybyś nie wklejał wszędzie tego samego. W tej chwili to ty jesteś ode mnie większym H niż ja.

nie bądź jak kamil. spodobał mi się ten tekst i mam prawo nawet codzienie go powtarzać. nikogo tym nie ranie. nikomu nie ubliżam

użytkownik usunięty
amenra

Nie, nie masz prawa spamować a właśnie to robisz.

ocenił(a) film na 10
amenra

Żałosne multikonto... Czemu nie zajmiesz się sobą i nie zaczniesz normalnie korzystać z forum jak wszyscy? Przestań tym czymś spamować, nikogo to nie bawi i nikomu to nie imponuje. A jeżeli ty czerpiesz z tego radość, to współczuję.

spes_filmweb

Ograniczone spojrzenie....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
spes_filmweb

I znowu prowokujesz?

Tego się można było spodziewać

po pierwsze to że kolega wyżej lubi Władcę Pierścieni nie znaczy ze jest dziecinką, to samo można powiedzieć o tobie, bo oceniasz Avatara na 10, który kompletnie nie ma fabuły, jest to film naładowany efektami niczym więcej


Kolego drogi troszkę jednak to ty się ośmieszasz bo twoje argumenty można w łatwy i szybki sposób obalić



Proszę kolego ja ci chętnie wytłumaczę dlaczego miałbyś dać więcej niż 1/10

po pierwsze

przeczytaj książki Tolkiena, Władca Pierścieni, a zauważysz, przesłania tego filmu itd

Książki Tolkiena mają przesłanie religijne nie mów mi że to w filmie nie zauważasz.

Aktorstwo słabe? proszę cię na pewno lepsze od drewnianego avatara.

Cate Blanchett, Ian McKellen, Hugo Weaving, Liv Tyler to najlepsi oscarowi aktorzy, ok zgodzę się że aktor Froda mizernie gra mnie też wkurza ale co nie znaczy że to jest słaby aktor.

W przeciwieństwie do avatara, jest fabuła, film wierny książce od początku do końca, z małymi przeistoczeniami, które nie wkurzają jak w trylogii Hobbita

Jeśli w Władcy Pierścieni widzisz tylko że ten film można lubić za efekty, to widać, że zaślepiony jest ktoś tutaj avatarem, który ma masę zbędnych efektów, a powinno się też dać w miarę sensowną fabułę.

Charakteryzacja! nie widziałem na razie w żadnym filmie najlepszej charakteryzacji, tu jest genialna charakteryzacja, nie jest sztuczna przede wszystkim jak w avatarze.

Muzyka to jest duży plus tej trylogii

http://www.youtube.com/watch?v=NUIZvAe3RBg

http://www.youtube.com/watch?v=e3kfhMfDPe8

Trylogia Władca Pierścieni, nie licząc Star Wars i trzech pierwszych części Harry Pottera, ma najlepszą ścieżkę dzwiękową... avatar tego nie ma.

Lubujesz się w avatarze i najeżdżasz na trylogię która ma aż 17 oscarów, rekord nie do pobicia.... obalisz to? nie sądzę, ale jeśli do ciebie nie dotrze to co napisałem to zobaczę jakim widzem jesteś

użytkownik usunięty
spes_filmweb

haha avatara ocenił na 10...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones