PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766541}

Władcy chaosu

Lords of Chaos
6,3 5 748
ocen
6,3 10 1 5748
5,1 9
ocen krytyków
Władcy chaosu
powrót do forum filmu Władcy chaosu

Zwiastun naprawdę wywołuje zażenowanie. Mayhem, czy Burzum zawsze kojarzyło mi się z czymś antyhollywoodzkim. Przypuszczam jednak, że będzie to kolejna, koloryzowania bajeczka.

k_pilch

No i tak jak sądziłem; Masakra...wyjebało skalę żenady. Zrobili z nich jakichś zjebów. A sam temat muzyki pominięto całkowicie, jakby sama powstawała. Koleś grający Varga był tak niepodobny, że równie dobrze Vargiem mógłby byč każdy inny z tej głównej czwórki w obsadzie. Jeżeli obejrzysz jakikolwiek autentyczny wywiad z nim to przekonasz się, że koleś jest inteligentny.

k_pilch

(Nie dokończyłem wczoraj) a w filmie postać Varga to jakiś grubiutki, zakompleksiony mamisynek. W sukcesie Burzum spore znaczenie miały również poglądy Vikernesa, jego charakter, asertywność. Właśnie ten charakter, kiedy po zabójstwie Oysteina przyznaje się do winy w swoim oświadczeniu i przekazuje swój punkt widzenia na sytuację, co chyba nie było przedstawione. w filmie ukazany został jako zwykły follower... a przecież jest największym influencerem w historii gatunku (Genialne dark ambientowe kompozycje)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones