PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38810}

W środku lasu

Within the Woods
6,0 991
ocen
6,0 10 1 991
W środku lasu
powrót do forum filmu W środku lasu

posiadam całą sage Evil Dead. mam pytanie. czy jest lepsza wersja Within the Woods niż wersja 507mb ? Ta którą mam jest Okropnej jakości !!!

ocenił(a) film na 4
___69___

Heh też mam tą wersję co waży 507mb i szczerze powiem, że jak to ściągałem to liczyłem że jakość będzie nieco lepsza. A tutaj mamy film zgrany z mocno zjechanej kasety, która na początku trochę się przycina... ktoś to musiał nieźle katować i oglądać setki razy w kółko bo kaseta jest naprawde mocno już zużyta, o wiele gorzej niż VHS-owe klasyki z polskich wypożyczalni... ale w sumie dobre i to, że można w ogóle obejrzeć ale ciekaw jestem kto zdobył tą wersję i czy to jest jedyna kopia czy było ich więcej ? Ale chyba istnieje też lepsza kopia gdyż ta raczej nie nadaję się nawet do reprodukcji i ulepszaniu obrazu... Pewnie Sam Raimi gdzieś ma lepszą jakość tego filmu i może kiedyś się doczekamy oficjalnej premiery...
Jeśli ktoś wie coś więcej to prosimy o kontynuoowanie dyskusji !

ocenił(a) film na 10
___69___

Z Przykrością stwierdzam że niestety nie ma lepszej kopii filmu:( Film nigdy nie doczekał oficjalnej premiery. Ostatnie kopie które są dostępne z lat 80' Ja posiadam wersje która waży 368 MB i też ubolewam nad jej kopią. No ale lepsze to niż nic:P

Jenki

Ja posiadam wersję 91 mega i też jest beznadziejny obraz, nie ma nigdzie do zdobycia wersji z dobrym obrazem.

___69___

Mysle ze Sam Raimi jest posiadaczem najlepszej kopii :) trza by sie do niego zwrocic zeby chlopina udostepnil:)

irek_7

W ciekawostkach jest: ,,W kwietniu 2002 miał zostać dodany do specjalnej edycji "Martwego zła", ale w ostatniej chwili zrezygnowano z tego pomysłu z powodu problemów z prawami autorskimi do muzyki użytej w filmie. Również dlatego ten krótkometrażowy horror bardzo ważny dla fanów serii "Evil Dead" jak dotąd nie doczekał się oficjalnego wydania." Więc będzie ciężko :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones