PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394391}

W Kairze

Cairo Time
6,5 1 101
ocen
6,5 10 1 1101
W Kairze
powrót do forum filmu W Kairze

wieje nudą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jedynym atutem filmu są piękne zdjęcia. Mimo to zdecydowanie nie polecam.

ocenił(a) film na 8
eszter

Nie wiem kim jesteś. ale ja ciebie też zdecydowanie nikomu bym nie polecał :) Sorry za szczerość...:)

eszter

jesli zdjecia sa "piekne" no to chyba zasluguje na wiecej
patrz avatar np:)

El_Magiko

Niby tak, ale to przecież ma być film a nie folder reklamowy Kairu. Oprócz zdjęć film powinien posiadać dobrą fabułę, muzykę, coś, co sprawi, że zapadnie w pamięć. Moim zdaniem tego tutaj zabrakło (i pewnie za to fani filmu mnie rozstrzelają). Cóż, kwestia gustu.

eszter

podobnie mysle o fabule avatara
no ale za dobre efekty, ujecia, wyglad, zdjecia itp itd poleciala ocena 6/10 bo to tez elementy ktore trzeba umiec docenic, za sama historyjke dalbym 4gora

tak czy siak nie o avatarze chcialem tylko o tym ze jesli w jakims filmie cokolwiek zrobi na mnie dobre wrazenie, a jesli mowie ze cos jest piekne to zwykle zrobilo bardzo dobre wrazenie to uwzgledniam plusik za to w ocenie
no bo ile jest filmow nijakich ktore nie robi zadnego wrazenia i niczym sie nie wyroznia?

zreszta ocenilem jakies 2500 filmow i ocene 1 ma u mnie tylko 11chyba
ja oszczedzam te jedynki na filmy naprawde ZLE
dzieki temu takie wstawienie jakiemus filmowi 1jest dla mnie swego rodzaju wydarzeniem
no bo 2500 filmow to lata ogladania, no chyba ze nie wychodzi sie z domu
jest u mnie 11 ocen 1 i 8ocen 10
film ktory zasluzy na 1 lub 10 z pewnoscia bedzie wydarzeniem w mojej przygodzie z kinomatografia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones