PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153163}

W ciszy

The Quiet
6,6 12 898
ocen
6,6 10 1 12898
W ciszy
powrót do forum filmu W ciszy

Jak dla mnie Nina. Elisha jak dla mnie w tamtych czasach była najpiękniejszą i najbardziej oszałamiającą kobietą w Hollywood . Zresztą mam do niej sentyment przez rolę w Dziewczynie z sąsiedztwa . W tym filmie jak dla mnie Elisha była zjawiskowo piękna . Camilla również jest bardzo ładna , ale nie dorasta Elishii urodą do pięt . Ale to tylko i wyłącznie moje zdanie . Każdy ma inny gust.

ocenił(a) film na 5

Elisha ma bardziej klasyczny/popularny typ urody. Domyślam się, że więcej mężczyzn preferuje blondynkę - cheerleaderkę, z odpowiednimi krągłościami - pośladki, biust, krągłe usta :)
Natomiast Camilla może być wdzięcznym obiektem do artystycznych zdjęć - ciekawa twarz, rzadziej spotykana uroda.

użytkownik usunięty
dolnoslazak

Wiesz -zgadzam się z Tobą . Ja tak szczerze pierwszy raz zobaczyłam Elishę w filmie ,, Dziewczyna z sąsiedztwa ''i wtedy pomyślałam że , to najpiękniejsza dziewczyna jaką kiedykolwiek widziałam i strasznie zazdrościłam jej urody . Ale zawsze też marzyłam o byciu blondynką -dlatego pewnie jej uroda bardziej do mnie przemawia .
Poza tym zgadzam się z tym że , Elisha ma typową urodę piękności . Ale przyznaję Ci rację w Hollywood są jeszcze inne ładne blondynki -Amber Heard , Scarlett Johansson , Rachel MacAdams .
Natomiast Camilla może jak dla mnie ładniejsza nie jest od Elishy ale jest bardzo ładna , ma faktycznie rzadko spotkaną urodę . Charakterystyczną twarz . Np. Elisha w filmie ,, Dziewczyna z sąsiedztwa '' , ,, Dom woskowych ciał '' , ,, W ciszy '' czy też obecnie wyglądała i wygląda pięknie i zjawiskowo ale jeśli nie jesteś jej fanem to ciężko ją rozpoznać . A Camille można poznać w filmie czy na zdjęciu -bo jest charakterystyczna .
Zresztą mimo że , jestem fanką Elishy to muszę przyznać że , jest ona raczej trochę zapomnianą aktorką . Wydaje mi się że , Camilla jest bardziej rozpoznawalna od Elishy i zrobiła większą karierę . Nie sądzę żeby , chodziło o filmy .
W końcu ,, Dziewczyna z sąsiedztwa '' to klasyka chyba dla każdego nastolatka . ,, Dom woskowych ciał ''-no cóż można lubić czy nienawidzić (ja lubię ) myślę że , większość kojarzy . Jeszcze serial ,, 24 godziny '' którego nie widziałam , ale bardzo popularny i Elisha zagrała tam podobno tak irytującą postać że , raczej żaden fan serialu o niej nie zapomni . Wydaje mi się więc że , Camila zrobiła większą karierę dzięki tej rzadkiej i ciekawej urodzie .

wiadomo ze Nina ładniejsza choć nie ma co ich porównywać bo grały odmienne role
Nina grała super laske którą wszyscy w szkole lubią i wszyscy na nią lecą i ciągle ją pokazywali w niezłych ciuchach czy samym staniku , a Dot grała sierote niemowe skromnie ubraną , nie lubianą z której sie wszyscy naśmiewają bo jest nie mową i jak tu je porównywać
gdyby zrobiły sesje do Playboya jedna i druga aktorka mozna by je porównać.

użytkownik usunięty
konradek007

Masz racje . Ale trzeba przyznać ze, i Camila i Elisha są pięknymi i dobrymi aktorkami . I jedna i druga bardzo dobrze zagrała swoją rolę. Elisha -molestowanej seksualnie przez bliską jej osobe dziewczynę. Świetnie ukazała z jednej strony nienawiść a z drugiej miłość. Bardzo dobrze ukazała to rozdarcie wewnętrzne . Camila też idealnie ukazała to wycofanie, chęć bycia niewidzialna, samotność, dojrzałość.

Jeśli chodzi o urodę jak to kwestia gustu . Ja uwazam Camile za ładna, ale jak dla mnie Elisha jest śliczna. Ale zgadzam się to zasługa charakteryzacji -makijażu, ciuchów. Elisha w innych filmach jak Szczęściara czy 24 godziny nie wygląda aż tak zjawisko. Tak samo Camila w makijażu i ladniejszy ciuchach wygląda dużo ładniej niż w tym filmie.

co do Elisha Cuthbert najładniejsza była w w filmie Dziewczyna z Sąsiedztwa
a najbrzydsza w filmie spokojny człowiek grała w nim inwalidke i zdesperowaną histeryczke /

użytkownik usunięty
konradek007

Masz racje. Elisha nie wyglądała w Spokojnym człowieku aż, tak ładnie.
Tez myślę ze, najpiękniejsza była w Dziewczynie z sąsiedztwa. Ale to też zasługa charakteryzacji. Ona miała w tym filmie być niczym bogini i jej postać oprócz zawodu w jakim pracowała była chodząca doskonałościa.
Ogólnie Dziewczyna z sąsiedztwa to mój ulubiony film z Elisha. Ona najładniej oprócz Dziewczyny z sąsiedztwa wyglądała właśnie w Ciszy i Domu Woskowych ciał.

Rola w Spokojnym człowieku była dobrze przez nią zagrana . Ale grała beznadziejna postać. Cały film ukradł jej Christian Slater.
Ogólnie wymieniony przez ciebie film, byl dobrym dramatem , ale jak dla mnie był zbyt zakręcony. Dużo bardziej podobał mi się film W ciszy i Dziewczyna z sąsiedztwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones