plakat filmu W doborowym towarzystwie

W doborowym towarzystwie

In Good Company
6,3 14 807
ocen
6,3 10 1 14807
3 471
chce zobaczyć
6,2 5
ocen krytyków
{"rate":6.2,"count":5}
{"type":"film","id":113457,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/W+doborowym+towarzystwie-2004-113457/tv","text":"W TV"}]}
W doborowym towarzystwie
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Dan (Dennis Quaid) piastuje odpowiedzialne stanowisko senior advertising executive. Po wielu latach pracy w dziale reklamy może twierdzić, że nic nie jest go w stanie zaskoczyć. Aż do dnia, kiedy zamiast spodziewanych pochwał i nagród otrzymuje decyzję... o przeniesieniu na niższe stanowisko. Na domiar złego jego szefem zostajeDan (Dennis Quaid) piastuje odpowiedzialne stanowisko senior advertising executive. Po wielu latach pracy w dziale reklamy może twierdzić, że nic nie jest go w stanie zaskoczyć. Aż do dnia, kiedy zamiast spodziewanych pochwał i nagród otrzymuje decyzję... o przeniesieniu na niższe stanowisko. Na domiar złego jego szefem zostaje nadambitny, niedoświadczony dwudziestokilkulatek. Jednak nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej. Dan odkrywa, że jego córka (Scarlett Johansson) zakochuje się w jego nowym szefie. Początkowa zrozumiała niechęć obu panów z czasem zamienia się jednak w niezwykłą przyjaźń.

W doborowym towarzystwie
Zwiastun nr 1 2:33
nr 1 2009-11-16T11:36:17 https://fwcdn.pl/webv/41/34/14134/z01.14134.4.jpg
W doborowym towarzystwie zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.