PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682170}
7,7 228 797
ocen
7,7 10 1 228797
8,6 45
ocen krytyków
W głowie się nie mieści
powrót do forum filmu W głowie się nie mieści

:)

ocenił(a) film na 9

Świetna animacja dwutorowa, pierwsza zastosowanie lalek z bardzo naturalnie wyglądającymi włosami, to ten tzw. realizm, życiem Riley i jej rodziców oraz świat fantazji barwna animacja z emocjami, które wcielają się ciekawe postaci, kieruje 5 emocji: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek.
Ogląda się fantastycznie.

nemezis1212

Co 2 komentarz Jest pozytywny

ocenił(a) film na 9
LordVader345

To warto zaryzykować:)pozdrawiam:)

nemezis1212

Ale ja to oglądałem :) cieszę się żs ci się to podoba, bo ostatnio w filmwebis roi się od hejterów a tacy hejtują takie filmy jak Inside Out,Civil War czy Gwiezdne Wojnt

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Mój etap, teraz to filmy nominowane do Oscara, i dzięki temu trafiłam na "W głowie się nie mieści":),zresztą inne animacje też są urocze, zwracam tez uwagę od strony technicznej, w animacji jest tyle pomysłów, kolorów i technik, że tylko oglądać:)

nemezis1212

W zasadzie tylko Inside Out wśród animacji jest dobre. Anomilsa mi się nie podoba... A reszta też dobra

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Animacje krótkometrażowe mnie urzekły. mój faworyt to "Niedźwiedzie opowieści" , prosta kukiełkowa animacja, smutna ta opowieść, niedźwiedź, który ma swój katarynkowy teatrzyk i jak za sprawą kalejdoskopu zabiera nas w podróż...
"Word of Tomorrow" tu komputerowa animacja i podróż po świecie, kolory, prosta kreska, nakładające się formy...
"Nie możemy żyć bez kosmosu" Rosyjska produkcja, prosta animacja, prosta historia o przyjaźni dwóch młodzieńców, którzy maja jeden cel - kosmos.
"Sanjau's Super Team" niezwykła animacja soczystych barw , plus zastosowania dwufazowej historii, ojciec i syn to technika lalkarska (co zabawne ich twarze są na podobieństwo reżysera Sanjay Patel, zresztą facet nawet przykre wiadomości przekazałby w uśmiechnięty sposób, emanuje tyle pozytywnej energii i radości od niego) i animacja bajkowa z super bohaterami hinduskich wierzeń np. Wisznu, jak dla mnie bardzo oryginalna.
"Prologue" to tylko ze zwiastunów, ale animacja zastosowania ołówkowych zasysów postaci, świetna, czekam na ten film.

Długometrażowe animacje "Animalisa" to ciekawa strona techniczna, animacja lalkarska, postacie wielkości człowieka i mnóstwo ludzkich problemów, choć człowiek tam nie zagrał...

"Baranek" jest uroczy, animacja plastelinkowa jak dla mnie:)

"Marnie. Przyjaciółka ze snów" wg mnie nie powinno być nominowane, nie szczególnego.
"Chłopiec i świat" znam ze zwiastunów i bardzo bym chciała obejrzeć, bo tutaj zastosowali animacje technika kolorowanki, niezwykły świat i chłopiec, kalejdoskop.Trochę mnie poniosło z elaboratem:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones