PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682170}
7,7 229 274
oceny
7,7 10 1 229274
8,6 45
ocen krytyków
W głowie się nie mieści
powrót do forum filmu W głowie się nie mieści

Od jutra film jest w kinach (nie wiem o co cmon ale jest, miała być premiera 2 lipca, jakieś pokazy wcześniejsze czy co?) ale jest tylko z dubbingiem, czy tak zawsze w kinach grają animacje? Nie dają nawet możliwości w oryginale obejrzeć?

kitiko

Watpię ...

kitiko

Al113 ma rację. Może kiedyś...

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Nie bój się polskiej wersji, bo Socha jest w tym dubbingu genialna, a reszta też nie zawodzi.

DonDominik

Nom. I Preis i Pazura! Szcególnie ten drugi.

No i Gniew też może być fajny.

A Odraza ok

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Obejrzyj go na dużym ekranie. Jakby co zawsze możesz poszukać w necie oryginalnego dubbingu dla porównania.

DonDominik

Zamierzam obejrzeć

ocenił(a) film na 9
kitiko

Polski dubbing w animacjach Disneya jest zawsze dobry, bo centrala Disneya go szczegółowo kontroluje. Nie ma tu miejsca na dubbingowe nieporozumienia jak w animacjach dystrybuowanych przez Kino Świat. Idź do kina, bo polski dubbing jest dobry(Socha jest genialna), a jak chcesz to potem poszukaj w internecie wersji oryginalnej.

Nie obawiaj się polskiej wersji, bo jest bardzo dobra, a film warto obejrzeć na dużym ekranie.

kitiko

Przecież dubbing to jedna z tych rzeczy, która nam Polakom wychodzi najlepiej ;). Lepiej niż własne, współczesne filmy (z małymi wyjątkami) a tym bardziej tłumaczenia tytułów filmów...

kitiko

Ja również chętnie obejrzałbym ten film w oryginale.

ocenił(a) film na 9
PCFilmWeb24

Obejrzyj, nikt ci nie broni. Może stracisz przyjemność pójścia do kina i obejrzenia na wielkim ekranie, ale to twój wybór.

DonDominik

No właśnie ja chciałbym obejrzeć na dużym ekranie i bez dubbingu. Ale i tak pewnie wybiorę się do kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones