PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682170}
7,7 229 380
ocen
7,7 10 1 229380
8,6 45
ocen krytyków
W głowie się nie mieści
powrót do forum filmu W głowie się nie mieści

Perelka, jezeli chodzi o filmy animowane. Bardzo oryginalny pomysl, ktory wykorzystano w mistrzowski sposob. Stworzenie wielkiej krainy przedstawiajacej ludzki umysl dalo tworcom ogromne pole do popisu, ktore wykorzystali co do jednego cala. Ukazali wspaniala historie ze swietna fabula i niesamowicie emocjonujacymi scenami. Charaktery w tym filmie zostaly przedstawione w taki sposob, ze nie da sie ich nie lubic, a kazdy znajdzie swoja ulubiona postac. Mocne przywiazanie do bohaterow sprawia, ze przygoda jaka z nimi przezywamy jest czyms niezwyklym i bardzo wciagajacym, az chialoby sie poznawac ten swiat razem z nimi. Efekt calej tej emocjonalnej bomby, poteguje muzyka pasujaca idealnie do danej sytuacji. Caly film po prostu emanuje cieplem, pieknem i wzruszajaca trescia w kazdej minucie. W niektorych momentach potrafi rozbawic, ale przede wszystkim jest niesamowicie madry, w prosty sposob pokaze jak wygladaja procesy zachodzace w naszej glowie, ujawni tajniki ludzkiego umyslu i nauczy wiele o nas samych. Moglym tak pisac jeszcze godzine, ale po co, lepiej zobaczyc ten film na wlasne oczy.Gwarantuje ze nikt,kto nie ma serca z kamienia nie zawiedzie sie na tym filmie. Dla mnie to najlepsza animacja wszechczasow i jedyny film na ktorym lzy lecialy mi wielkim potokiem.

bartosz_strzelecki

Jesstem mężczyzną, a na filmie prswie się rozpłakałem :P swietny film

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Ja to samo, bylem w lekkim szoku bo nigdy na zadnym filmie nie uronilem nawet lzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones