PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1231}

W imię ojca

In the Name of the Father
8,0 51 965
ocen
8,0 10 1 51965
7,9 21
ocen krytyków
W imię ojca
powrót do forum filmu W imię ojca

Genialny.

ocenił(a) film na 9

Trzyma w napięciu od pierwszej sekundy do ostatniej..w moim przypadku nadal trzyma, mimo ze film już się skończył. Zanim więc pójdę spać, chciałam podzielić się swoją opinią z tymi którzy widzieli lub chca zobaczyc to wybitne dzieło kinematografii. Jestem pod wielkim wrażeniem, było wszystko, były emocje-niezwykle silne, znakomite aktorstwo, poruszająca historia, elektryzująca muzyka...Historia niewiarygodna. Polecam bardzo gorąco wszystkim, którzy nie widzieli!

ocenił(a) film na 7
sabrinus_filmaniak

Ooo tak, bardzo poruszający. Historia ukazaująca zmiany w relacjach pomiędzy synem a ojcem w obliczu niesprawiedliwości, więziennej codzienności,aż wkońcu śmierci...bardzo mnie wzruszyła (tak samo jak podobna historia ukazana w serialu "prison break" przedstawiająca miłość braterską) To niesamowite że to wydarzyło się naprawdę i że doszło do tak straszliwej pomyłki. Aktorstwo świetne, a ukazanie sprawy sądowej na początku i na końcu filmu potęguje emocje i świetnie wieńczy dzielo. Polecam wszystkim gorąco:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones