PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=437501}

W krainie czarów

Phoebe in Wonderland
7,1 2 258
ocen
7,1 10 1 2258
W krainie czarów
powrót do forum filmu W krainie czarów

Kompletne nieporozumienie, film o niczym, goraco nie polecam

ocenił(a) film na 5
ppawel1983

Czasami przesłania są ukryte, a czasem trzeba użyć wyobraźni i takie tam bajery. Wiesz, trzeba ogarnąć myślenie..

ocenił(a) film na 2
Zakerr

Taaaa ogarnałem myslenie, ale filmu juz nie

ocenił(a) film na 5
ppawel1983

Ja wręcz przeciwnie.. film ogarnąłem ale gorzej z myśleniem. Ostatnio nie mam siły do filmów z przekazem ;]

użytkownik usunięty
Zakerr

Ja bym się nie doszukiwał za bardzo, po prostu film o dziecku, które jest chore i jego rodzina, nie potrafi sobie z tym radzić (tak btw to trochę poczytałem o Zespole Aspergera i w filmie przedstawiony naprawdę został łagodnie, oglądałem filmy o dzieciach z tym zespołem i naprawdę im współczułem). Pod takim względem dla mnie był bardzo przekonujący i nie raz już go oglądałem. Poza tym Elle zagrała genialnie, ciekawe na ile weszła w tą rolę i czy ciężko było jej z niej wyjść. Jest to jeden z moich ulubionych filmów. Znam go na pamięć. Bardzo podobało mi się też polskie wydanie na dvd, cena około 20 zł, polski lektor lub napisy, okładka tekturowa plus box plastikowy. Myślę, że zawartość warta swojej ceny. Polecam:)

Nie zespół Aspergera ale zespół Tourne'tta, to jednak różnica. Tak czy siak film fajny choć może bez polotu,

ppawel1983

ciekawi mnie tylko dlaczego masz "ulubiony" w ocenie ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones