PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317089}
7,2 103 563
oceny
7,2 10 1 103563
6,7 27
ocen krytyków
Watchmen. Strażnicy
powrót do forum filmu Watchmen. Strażnicy

Brakuje mi takich filmów. Lubię większość współczesnych adaptacji komiksów, ale drażni mnie że wszystko musi być przystępne, skierowane do całej rodziny. Każdy film Marvela musi mieć jakieś gagi, złagodzoną przemoc, happy end i prostą, schematyczną fabułę - na dłuższą metę to zaczyna mnie nużyć. Brakuje mi mrocznych, brutalnych (dosłownie) filmów ze skomplikowaną fabułą, skierowanych do starszych widzów. Na szczęście, jest serial Daredevil, ale nadal brakuje takich filmów kinowych zrealizowanych z rozmachem. Komiksy Marvela też bywają mroczne, brutalne, czy zawiłe :(

ocenił(a) film na 7
szmyrgiel

Ludzie z Marvela mieli ogromną szansę zrealizować ciekawe, przejmujące i mroczne widowiska, jednak zdecydowali się na filmy pokroju "Ant-Man". Chyba to był główny powód dla którego DC i Fox się obudziły i zaczęły rozbudowywać swoje uniwersa. Seriale Marvela zapowiadają się bardzo dobrze, ale to nadal seriale i w tym momencie pozostali wiodący ekranizatorzy komiksów pozbawieni są konkurencji. Niestety Avengers przynoszą stały zysk i chyba jeszcze długo się nie doczekam porządnych filmów o superbohaterach od Marvela.

CasperChase

Deadpool może trochę uratować sytuację.

ocenił(a) film na 7
AvaDragon

Deadpool jest Foxa, więc jedynie zwiększy przewagę konkurencji nad Marvelem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones