PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317089}
7,2 103 562
oceny
7,2 10 1 103562
6,8 26
ocen krytyków
Watchmen. Strażnicy
powrót do forum filmu Watchmen. Strażnicy

O co chodzi?

ocenił(a) film na 9

Ktoś mógłby mi wytłumaczyć dlaczego wokół tego filmu jest tak głośno? To przez to, że twórcy zainwestowali ogromną kasę w reklamę czy to jest naprawdę wart uwagi, ciekawy film?

ocenił(a) film na 8
Kedzior_

Wokół niego jest tak głośno, bo jest na podstawie jednego z najlepszych komików w historii, łamiący schematy, pokazujący to, jak prawdopodobnie wyglądaliby superbohaterowie, gdyby istnieli. Dodać do tego wiele smaczków, niesamowity happy end (najlepszy jaki widziałem/czytałem!) oraz świetne i dogłębne obrazy psychologiczne oraz dialogi i czarny humor. Na film czekam i równie bardzo boję się, jak wygląda.

ocenił(a) film na 8
Bala

Oczywiście ,,komiksów". Ach ten edit...

ocenił(a) film na 7
Bala

troche tak też zrobił serial The Boys

ocenił(a) film na 5
Kedzior_

Warto dodać ze fani czekali na ekranizacje jakieś 20 lat ;)

no i zgadzam się z przedmówcą. komiks który łamie wszystkie schematy i wprowadza czytelników w nową erę. Klasyka.

ocenił(a) film na 10
Kedzior_

jest glosno na filmwebie. ktos kto nie wchodzi na ten portal najprawdopodobniej nawet nie wie ze ten film istnieje. mysle ze po porstu filmweb dostal troche kasy za promocje watchmenow i tyle.

wileki szum to jest akurat wokol kochaj i tancz. laski po prostu sie gotuja

ocenił(a) film na 9
g_Oral

tak to już jest z tymi tanecznymi gniotami. Jestem pewien, że nawet gdyby w roli głównej wystąpił Rysiu z klanu a muze stworzyłby Krzysztof Krawczyk to i tak frekwencja w kinach byłaby ogromna..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones