PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317089}
7,2 103 562
oceny
7,2 10 1 103562
6,8 26
ocen krytyków
Watchmen. Strażnicy
powrót do forum filmu Watchmen. Strażnicy

Do filmu podchodziłem parę lat temu, tuż po premierze i niestety nie dałem rady. Wydał mi się wtedy nudny i długi. Nie dotrwałem do końca.

Kilka dni temu spróbowałem ponownie obejrzeć ten film. Tym razem byłem świadomy tego, co mniej więcej mnie czeka. Film mnie całkowicie wciągnął i zahipnotyzował. Sposób opowiedzenia historii, muzyka, gra aktorska, klimat. Wszystko na najwyższym poziomie. Co prawda film jest trudny w odbiorze, ale będąc przygotowanym na takie kino, nie można się zawieźć. W mojej ocenie, nie ma drugiego takiego filmu o superbohaterach.

ocenił(a) film na 9
a_suchy

Zgadzam się. Nie ma drugiego takiego filmu o "superbohaterach", w trakcie seansu nasuwały mi się skojarzenia z SinCity ale to jednak całkiem co innego.
Naciągnąłem ocenę bo film wg mnie jednak jest za bardzo przeintelektualizowany i za długi, mimo to właśnie w tym kierunku powinno iść kino superbohaterskie. No i te zdjęcia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones