PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317089}
7,2 103 563
oceny
7,2 10 1 103563
6,7 27
ocen krytyków
Watchmen. Strażnicy
powrót do forum filmu Watchmen. Strażnicy

Juz dwa razy probowalem zobaczyc najdluzsza wersje Watchmen i nigdy nie udalo mi sie zobaczyc calej, a nie mam problemu z dlugimi filmami (Wersje rezyserskie Wladcy Pierscieni polykam z checia, w koncu moj ulubiony film), powiedzcie, warto probowac, czy zalatwic sobie kinowke i ja zobaczyc (Widzialem Watchmenow w wersji kinowej, ale dawno)

PS
I to nie tak ze mnie ten film nudzi, ale albo jestem zmeczon albo cos i przerywam i potem nie powracam....

ocenił(a) film na 1
FenrirLokeson

Może to kwestia tego iż wersja reżyserska jest kierowana pod ludzi, którzy czytali komiks, albo chociaż są w stanie wyłapać nawiązania do historii, czy jakieś inne niuanse? Po prostu za pierwszym razem lepiej oglądać normalne wersje filmów, a reżyserskie dopiero gdy nam się on bardzo spodoba

ocenił(a) film na 9
MistrzSeller

Mnie wersja ultimate cut zachwyciła od początku, ale faktycznie, jakbym nie była taką wielką fanką komiksów, pewnie byłoby inaczej.

FenrirLokeson

Wierz mi, ja do niego podchodziłem kilka razy. W końcu sam się zmusiłem i film mnie olśnił.

hr_dooku

Ile trwa ta wersja reżyserska ?

użytkownik usunięty
Mati_1313

Reżyserska 3 godz 6 minut
Ultimate Cut 3 godz 35 minut

FenrirLokeson

Ile trwa ta wersja reżyserska ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones