PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666828}

Wenus w futrze

La Vénus à la fourrure
7,3 34 424
oceny
7,3 10 1 34424
7,2 29
ocen krytyków
Wenus w futrze
powrót do forum filmu Wenus w futrze

...ale, że zrobił to Polański to już musi być arcydzieło na 7,7. Dobrnąłem do końca, ale o mało się nie
zaziewałem na śmierć. W porównaniu z "Gorzkimi godami" wypada żenująco. Może panie z kółka
różańcowego obejrzą ten film z wypiekami na twarzy, ale dla mnie NUDA. Stawiam go na jednej półce
z "Oczyma szeroko zamkniętymi".

ocenił(a) film na 7
pslekkl

Do poziomu Gorzkich Godów rzeczywiście sporo brakuje, ale bez przesady, średnia 7,7/10 nie oznacza jeszcze arcydzieło, a i jakieś wielkiej popularności ten film nie zdobył w porównaniu do innych tegorocznych... Swoją drogą przy ostatnich sekundach filmu czułem się trochę jak podczas oglądania GG....

ocenił(a) film na 5
pslekkl

Dałem więcej gdyż aktorzy robili co mogli tylko nie wiem po co.

pslekkl

ch*jnia z grzybnia... ja nie dotrwałem do finiszu

ocenił(a) film na 3
pslekkl

no nie dotrwałem do końca :-( na pierwszy rzut oka słaby mężczyzna, życiowo zamotany i kobieta... a dalej to juz wiadomo... rozczarowanie nie filmem, tylko Polańskim. Gdy pojawiał się na ekranach film, reżyser udzielał wywiadów w ilości hurtowej i o dziwo w każdym wypadał ciekawie i frapująco. czyli odwrotnie niz film.

ocenił(a) film na 7
pslekkl

Film ogólnie nawet do obejrzenia choć zawiewa lekką nudą , należy jednak wspomnieć o dobrej grze Emmanuelle Seigner i za to dałem oczko wyżej .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones