PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666828}

Wenus w futrze

La Vénus à la fourrure
7,3 34 424
oceny
7,3 10 1 34424
7,2 29
ocen krytyków
Wenus w futrze
powrót do forum filmu Wenus w futrze

Jestem w szoku.

ocenił(a) film na 8

Niemal cały film kompletna rewelacja... wspaniała Seiger... Boże jak ona to zagrała... masakra... dawno film nie wciągnął mnie tak bardzo... pochłoną mnie bez reszty... tylko w końcówce... samej końcówce czar jakby prysł... Wstrzymam się z oceną ale według mnie 8.5/10 to minimum.

ocenił(a) film na 9
reptile2006

oj tak. Nie sposób się nie zgodzić! Niestety brakło finału... i tylko ten brak można Polańskiemu zarzucić.

ocenił(a) film na 9
kamilakujawa

Jak to finału nie było? Adaptator padł ofiarą swej Adaptacji, a jego Femme Fatale odeszła... "do pięknego greka"
"

ocenił(a) film na 10
kamilakujawa

kamilakujawa chyba przespałas finał albo nie za bardzo zrouzmiałas te sztukę

ocenił(a) film na 8
reptile2006

Zgadzam się z Tobą. Przecierałem oczy na widok tego co prezentowała sobą Seigner! Nie mogłem oderwać w ogóle od nich oczu i uszu. Utrzymać napięcie przez cały seans z zachowaniem jedności miejsca, czasu i akcji to obecnie rzecz niebywała. Jak również popieram szanownych przedmówców - finał jakoś taki nie pasujący do całości obrazu. Spodziewałem się czegoś innego :)

ocenił(a) film na 8
reptile2006

Dokładnie, gdyby nie końcówka... 8+ na teraz

reptile2006

Właśnie miałam napisać to samo. Być może te emocje miną wraz z nadejściem poranka, ale teraz,tuż po obejrzeniu, jestem zachwycona grą aktorską.

ocenił(a) film na 10
reptile2006

jak nie widziałas "gorzkich godów" to zdecydowanie polecam . Tam dopiero dała popis aktorstwa .

ocenił(a) film na 9
maciekb80

O tak! W "Gorzkich (...)" była niesamowita. Emmanuel jako FASCYNACJA!

reptile2006

Ja też. Dawno tak żenującej gry nie widziałam i kompletnie nie rozumiem tych zachwytów, a w końcówce to już był "majstersztyk", te tandetne grymasy i " taniec" masakra jakaś.
Sama sztuka wciąga i świetna rola męska, ale ta pani....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones