PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698847}
8,1 309 825
ocen
8,1 10 1 309825
7,5 52
oceny krytyków
Whiplash
powrót do forum filmu Whiplash

W nich tkwi siła tego filmu. Historia prosta i w zasadzie nie zaskakuje. Ale pokazane w niej emocje są rozpisane znakomicie. Postać Fletchera również świetnie napisana i zagrana. A co powiedzą panowie perkusiści? Podobało się, nie podobało? A może tematyka perkusyjna została w tym filmie przedstawiona w sposób naciągany?

ocenił(a) film na 9
ingridcole

*i panie. Obejrzę ten film i z chęcią odpowiem na Twój komentarz. Jestem ciekawa jego fabuły, bo rzadko te, z muzyczną fabułą mnie jakoś zaskakują. :)

ocenił(a) film na 10
ingridcole

Gram na perkusji od 9 lat. Po filmie próbowałem zagrać oba utwory (tj. whiplash i caravan) Oby dwa cholernie trudne nawet w uproszczonej wersji. Co do filmu to dla mnie jest filmem roku bo świetnie odwzorowuje emocje podczas grania a Miles Tyller nawet nie umie sensownie rozstawić sprzętu więc to zdecydowanie była najtrudniejsza rolą od początku aktorstwa. J. K. Simmons był przełomowym bohaterem w filmie. Oby dwoje dostaną Oscara :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones