PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698847}
8,1 309 810
ocen
8,1 10 1 309810
7,5 51
ocen krytyków
Whiplash
powrót do forum filmu Whiplash

Diamentów nie szlifuje się młotkiem, bo wyjdzie z tego co najwyżej papier ścierny. Nawet w wojsku nie jest to najlepsza metoda, co pokazał m.in. Kubrick w Full Metal Jacket. Krótka, pejoratywna wstawka o zespołach rockowych potwierdza tylko ignorancję majstrów tegoż „dzieła”. Poza tym film nie dopracowany, odtwórca głównej roli mógł być, ale perkusistę mogli dać lepszego (i muzykę też). W dwóch słowach - strata czasu.

ocenił(a) film na 10
nieugiety

bullshit!!!! jak zostaniesz muzykiem i odbebnisz kiedys wojsko to wtedy mozesz cos napisac o tym filmie , na razie to morda w kubel ograniczony muzycznie i wizualnie czleku, apropos nie pisze sie nie dopracowany tylko niedopracowany tak jak ty jestes i twoje dzielo pzdr and hey ho lets go mathafackin' twat!

ocenił(a) film na 3
Raddy

Nie widzisz tłumoku ironii. Wal się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Raddy

"morda w kubeł" to jest rzetelny argument w ustach głąba, któremu ktoś raczył źle ocenić ulubiony film. żałosny jesteś.
ja jestem muzykiem, co więcej byłem perkusistą, i uważam ten film za gniot, ale według ciebie jestem zapewne także ograniczony muzycznie i wizualnie.... reżyser nie zadał sobie nawet trudu, żeby sprawdzić, jak się trzyma pałki i w których miejscach można sobie zedrzeć skórę do krwi (podpowiedź - na pewno nie tam, gdzie to pokazał w filmie...)
ale po co ja to tłumaczę komuś tak elokwentnemu i biegłemu w piśmie i filmie, jak ty.
powinieneś dostać bana na forum za takie teksty na poziomie. proponuję walnąć się w łeb, a byle solidnie.

ocenił(a) film na 9
wo10

Skończyłem czytać po pierwszej linijce xD

Kadex

Nie wiem kim jesteś i ch mnie obchodzi, gdzie i co skończyłeś czytać.

ocenił(a) film na 9
wo10

Wzajemnie.

Kadex

Ale ja tobie się nie chwaliłem takimi rzeczami.

ocenił(a) film na 9
wo10

Wzajemnie.

Kadex

oraz naprzeciw.

ocenił(a) film na 9
wo10

A także i w bok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones