PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698847}
8,1 309 810
ocen
8,1 10 1 309810
7,5 51
ocen krytyków
Whiplash
powrót do forum filmu Whiplash

Opinie Krytyków

ocenił(a) film na 8

Czy tylko mi się wydaje, że krytycy zrobili temu filmowi trochę krzywdy? Od Sundance same pozytywne recenzje, budowanie hype'u tak jakbysmy mieli doczynienia z czymś wyjątkowym. Film jest dobry, może nawet troszkę bardziej niż dobry, ale nic więcej. Teller fajnie zagrał tak jak zazwyczaj, Simmons też, ale pisanie o pewniaku do Oscarach to chyba przesada, Nie zdziwie jak nie bedzie nawet nominacji.

Ludzie którzy tu wejdą, zobaczą ocenę, albo sprawdzą recenzje mogą niepotrzebnie zwiększyć swoje oczekiwania i się mocno zawieść.

Jeszcze raz napisze że film mi się podobał. Taka mi myśl po prostu przyszła po obejrzeniu, patrząc na to co się dzieje dookoła.

sikke

to samo pisalem. dobry ale nie wybitny.

ocenił(a) film na 7
sikke

Wpelni się z zgadzam z opinią powyzej.Nie rozumiem skad te mega zachwyty.Osobiście jestem nieco rozczarowany po przeczytaniu tylu pochlebnych opinii i komentarzy ;)

ocenił(a) film na 5
sikke

W 100 % zgadzam sie. Takie dokładnie było moje odczucie. Szłam na wyjątkowy film, a tak na prawdę zobaczyłam zwyczajny film, ktory przynajmniej mnie nie trzymał w napięciu. Jest ok i moim zdaniem to wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones