plakat filmu Więzień Brubaker

Więzień Brubaker

Brubaker
7,5 11 080
ocen
7,5 10 1 11080
4 026
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":3}
{"type":"film","id":11690,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Wi%C4%99zie%C5%84+Brubaker-1980-11690/tv","text":"W TV"}]}
Więzień Brubaker
 • Disney+ - https://www.disneyplus.com/movies/brubaker/25mOBfHx6Q4H

  abonament
  za 28,99 zł
 • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

  wypożycz / kup
  od 9,99 zł
 • Loomi - https://loomi.tv/pl/

  oferta
  za 9,99 zł


Kiedy Henry Brubaker (Robert Redford) przybywa incognito do więzienia Wakefield, jego oczom ukazuje się dramatyczny obraz - strażnicy są skorumpowani i nie przestrzegają prawa, a więźniów torturuje się nawet za niewielkie przewinienia. Henry po ujawnieniu swojej tożsamości i objęciu stanowiska naczelnika postanawia gruntownie zreformowaćKiedy Henry Brubaker (Robert Redford) przybywa incognito do więzienia Wakefield, jego oczom ukazuje się dramatyczny obraz - strażnicy są skorumpowani i nie przestrzegają prawa, a więźniów torturuje się nawet za niewielkie przewinienia. Henry po ujawnieniu swojej tożsamości i objęciu stanowiska naczelnika postanawia gruntownie zreformować placówkę. Jednak nie wszystkie zmiany są na rękę zwierzchnikom Brubakera. Ci próbują za wszelką cenę utrzymać stary porządek i nie dopuścić do ujawnienia pewnych niechlubnych faktów z przeszłości więzienia.

Więzień Brubaker zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.