PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11036}

Widmo

The Wraith
6,6 3 759
ocen
6,6 10 1 3759
Widmo
powrót do forum filmu Widmo

Musze go obejrzeć w jak najszybszym czasie :D Bo to ponoć super film. Ale kurcze sam niewiem czy to horror bardziej, czy też jakis sci-fi? Zresztą przekonam się co też młody Charlie Sheen wyczyniał :D

ocenił(a) film na 10
Zeke

Zdecydowanie nie jest to horror. Nie jest to też typowe s-f. Ale klimat filmu jest świetny

alfer32

Nom to tym bardziej go zobaczę. W pierwszej wolnej chwili zobaczę, cóż tam wyprawiał młody Ch. Sheen :D

ocenił(a) film na 8
Zeke

Wlasnie obejrzalem ten film Zeke.
Jesli go niewidziales to polecam!
Fajna muzyka :)

Gianni_

Witam.Chciałbym się dowiedzieć skąd wytrzasnąłeś Widmo?Proszę o info na email: andrzej74.34@tlen.pl . Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
andrzej74_34

Ja też od bardzo dawna poszukuje tego filmu. Jeżeli ktoś wie skąd można wziąść ten film prosze o informacje na e-maila: malaczek100@wp.pl. Bardzo mi zależy żeby zdobyć ten film z lektorem. Prosze o informacje i z góry dziękuje;)

ocenił(a) film na 8
malaczek100

andrzej i malaczek, przesłałem Wam info na maila

ocenił(a) film na 8
pablo_sh

Niestety tylko wersje angielskie

http://allegro.pl/search.php?string=the+wraith&search_type=1&location_radio=1&se lected_country=1&distance=1&category_radio=1&order=t&st=gtext&listing_sel=2&list ing_interval=7&category=20585

pablo_sh

a ja go mam na VHSie od lat :)

leciał kiedyś w TV, natychmiast nagrałem, jest super

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones